بهترین حفاظ بالای دیوار بلند
12 ژوئن 2021
بهترین نرده محافظ خانه
14 ژوئن 2021

انواع گارد فلزی بالای دیوار

یک نکته ی بسیار مهم در حفاظ نیزار این میباشد که این نوع حفاظ دارای نقاط جوش بسیار کمتری در مقایسه با انواع گارد فلزی بالای دیوار است زیرا در حفاظ نیزار میلگرد ها مستقیما به شاسی جوش می خورند. این در حالی است که مثلا در نمونه ی شاخ گوزنی یا بوته ای شاخه های فرعی به شاخه های اصلی جوش می خورند. هر چه تعداد نقاط جوش خوردگی بیشتر باشد، امکان پوسیدگی بیشتر است. بنابراین حفاظ نیزار نسبت به سایرین مقاوم تر است.

حفاظ فلزی دیوار

ارتفاع استاندارد انواع حفاظ بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی یا نرده حفاظ بوته ای در ارتفاع بالا تر از ۹۰ سانت سبب میشود تا محیط داخل ساختمان به خصوص منازل دلگیر شود . بیشترین دلیل طراحی ساده این نوع حفاظ در عین ساده بودن برای ارتفاع های بالاتر از ۱۰۰ سانت طراحی شده است . سایت دوسازه طراح اولین تولید کننده این نوع نرده حفاظ است . نسخه اصلی این حفاظ در ارتفاع ۱۰۰ سانت با میلگرد ۱۰ ساده و در ارتفاع های ۱۲۰ و ۱۴۰ سانت با میل گرد ۱۲ ساده است .

حفاظ فلزی دیوار

بهترین محافظ بالای دیوار بلند

این مدل حفاظ از لحاظ زیبایی قابل قیاس با دو نوع حفاظ قبلی نیست. ازاین لحاظ برتری خاصی نسبت به سلیر حفاظ ها دارد. جدا از تامین امنیت یک نوع دکوراسیون ساختمان نیز به حساب می آید. طراحی و ساخت حفاظ نیزار یا سرنیزه بسیار زیبا و ایمن است.

از بهترین حفاظ روی دیوار را می توان با توجه به شرایط قرارگیری ساختمان سفارش داد و از مزیت های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره مند شوید به منظور تولید حفاظ دیوار از بهترین نوع از فلزات بهره گرفته شده است. استفاده از آهن موجب افزایش طول عمر و همچنین کیفیت نرده روی دیوار شده است. انواع متنوعی از این محصول با تنوع رنگی گسترده ای نیز بازار عرضه شده اند تا تمام مصرف کنندگان بتوانند مطابق با رنگ دیوارها و نمای ساختمان اقدام به تهیه این محصول کاربردی نمایند و از آن بهره مند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547