حفاظ آکاردئونی روی درب
27 ژوئن 2021
حفاظ لیلیوم بالای دیواری
29 ژوئن 2021

انواع مدل نرده حیاط

مدل نرده دیوار حیاط
مدل نرده حیاط هرچه باشد؛ در آن هنر موج می‌زند و البته آهنگران سعی می‌کنند با انحناهای زیبا، عبور از سر دیوار را برای سارقان و متجاوزان غیر ممکن سازند. با این حال نرده‌های ساده‌ای هم به فروش می‌رسند که برای دیوارهای کوتاه نصب می‌شوند؛ این نرده‌ها به درد کجا می‌خورند؟

دیواره‌های کوتاه داخل حیاط
لبه ایوان و پله
دیوار خارجی شهرک‌های خصوصی و امن

حفاظ فلزی دیوار شهریار

حفاظ شاخ گوزنی سر دیوار :

فرض کنید حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع ۷۰ و وزن هر متر ۱۰ کیلو را می‌خواهیم حساب کنیم. قیمت روز آهن در وزن آن ضرب شده و با هزینه‌های تولید مانند جوشکاری و رنگ کوره‌ای که به ازای هر متر محاسبه می‌شوند جمع کنید، این مبلغ برابر با هزینه هر متر حفاظ روی دیوار است برای اینکه از هزینه‌های اضافی پرهیز شود بهتر است در انتخاب نوع حفاظ و سایر موارد دقت شود تا هزینه‌های دیگری مانند تغییر رنگ، بر آن اضافه نشود. همیشه باید به خاطر داشت که هزینه حفاظ روی دیوار جزء هزینه‌هایی بوده که برای تأمین امنیت لازم و ضرروی است قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی , قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مهم زیادی بستگی دارد که هر کدام از آنها نقش اساسی در تعیین قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی دارند.

شیک ترین حفاظ دیواری

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی :

قیمت حفاظ شاخ گوزنی : حفاظ های شاخ گوزنی دارای مشخصات فنی و ظاهری در ساخت و تولید هستند .مشخصات تاثیر گذاردر قیمت حفاظ شاخ گوزنی مانند ارتفاع شاخ گوزنی ، تراکم شاخ گوزنی (تعداد ردیف ها در هر شاخه ۲ یا یک متری را تزاکم حفاظ شاخ گوزنی میگویند) و رنگ‌آمیزی تولیدات و کیفیت مواد اولیه مثل میلگرد و سیم جوش و نوع رنگ و روش جوشکاری و روش رنگ کاری نیز می‌باشد که در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای انواع ساختمان نقش یسار مهمی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547