بهترین حفاظ آکاردئونی پشت درب
18 جولای 2020
بهترین نوع حفاظ روی دیوار
20 جولای 2020

درب ضد سرقت آکاردئونی

درب ضد سرقت بهتر است یا حفاظ آكارد ئونی؟

بايد گفت كه همه اين وسايل ضد سرقت باعث مي شوند كه زمان سرقت اتومبيل ما بالا رفته و نبود هر کدام سرقت براي سارق راحت تر و زمان سرقت كمتر مي باشد.در مورد درب ضد سرقت آکاردئونی هم به همين صورت مي باشد با اين تفصیل كه حفاظ آكاردئوني در صورت بسته بودن به سارقان اعلام مي كند كه من منزل نيستم و شما براحتي مي توانيد از فرصت استفاده كنيد و درب را تخريب و وارد منزل من شويد.در صورتي كه درب ضد سرقت اين گونه نيست و كسي از نبود شما در خانه باخبر نخواهد شد و سارق به راحتي از اين امر اطمينان حاصل نمي كند ؛ ضمن اينكه درب آكاردئوني را سارقين مي توانند از ريل پايين آن در بياورند و به راحتي وارد منزل شوند پس به تنهايي نمي تواند نقش بازدارندگي داشته باشد و حتما بايد از موارد امنيتي ديگري نظير آژير و دوربين مداربسته وحتي براي امنيت بالاتر درب ضد سرقت را به همراه آكاردئون استفاده كرد.درب آکاردئونی به دربی گفته میشود که به‌صورت تاشو و ریلی جمع و باز می‌شود . طرح های بسیری حفاظ آکاردئونی ضریب امنیت بسیار بالایی دارند و گذشتن از مرز آنها برای سارقان غیر ممکن و یا بسیار مشکل می باشد. از این رواستفاده و نصب حفاظ های آکاردئونی برای کسانی که به امنیت ساختمان خود اهمیت می دهند می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد.

حفاظ روی درب آپارتمان

مزایای درب حفاظ آکاردئونی

یکی از مزایای انواع درب حفاظ آپارتمان امکان استفاده از قفل های ایمنی مخفی روی درب است. برای بالا بردن امنیت درب های ضد سرقت اکاردئونی از دو نوع قفل استفاده می شود. برای باز کردن این درب لازم است تا هر دو قفل باز شوند. با باز کردن یکی از قفل های نصب شده در حفاظ، امکان باز شدن درب وجود ندارد. معمولا همه درب های استاندارد ضد سرقت دارای قفل توکار و روکار هستند. قفل های توکار امنیت بسیار بالایی دارند و به سادگی باز نمی شوند. اما استفاده از قفل های روکار اویز به هر تعدادیکه بخواهید وجود دارد. هر کدام از این قفل ها می تواند در ورود سارقین مانع ایجاد کند. اگر می خواهید از قفل های بیشتری استفاده کنید این موضوع را با سازنده درب آکاردئونی در میان بگذارید. هزینه ساخت درب بستگی به تجهیزات جانبی ان دارد.این نوع درب ها کشویی آکاردئونی با تسمه های فلزی و پیم های فلزی به هم وصل شده اند این مجموعه در قاب فلزی قرار گرفته است. نوع باز شوی درب به صورت ریلی است و از انواع حفاظ درب ریلی اکاردئونی محسوب می شوند. کارایی اصلی این سازه برای بالا بردن امنیت ساختمان میباشد بررسی ها نشان می دهد که کارایی یک درب اکاردئونی استاندارد بالای ۹۰ درصد است. برای اینکه سازه بتواند بالاتر از نود درصد امنیت ساختمان را تامین کند لازم است تا طبق استانداردهای مشخص ساخته شود.

حفاظ غیر قابل عبور درب آپارتمان

انواع درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی را از چند نظر می توان در دسته بندی هایی متفاوت تقسیم نمود. برای مثال اگر بخواهیم درب آکاردئونی را از نظر انواع ظاهری و کلی دسته بندی کنیم می توانیم آن را در انواع دوگل لوزی، پروانه ای، چهار گل و همین طور کلاسیک خلاصه نماییم. اما در ادامه شما را با دسته بندی دیگری از انواع درب آکاردئونی نیز آشنا می کنیم.

درب آکاردئونی خارجی
این درب در اصل یک حفاظ آهنی است و به شکل شبکه‌ هایی لوزی است که در هنگام باز و بسته شدن به‌ صورت تاشو عمل می‌ کند. گاهی از درب آکاردئونی به‌ عنوان درب اصلی هم استفاده می‌ شود. البته در فضاهایی که بیش تر جداکنندگی فضا مانند داخل بازارچه‌ ها مدنظر است.

معمولا در رابطه با رنگ درب آکاردئونی آهنی نیز می توان با تنوعی اعم از رنگ‌ های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌ ای سوخته، سفید و سفید نقره‌ ای رو به رو شد که ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار در این زمینه است. رنگ درب‌ ها کوره‌ ای است و از کیفیت بالایی برخوردار است.

درب آکاردئونی داخلی
این نوع درب بیش تر در فضاهای اداری یا تالارهای پذیرایی برای تقسیم‌ بندی فضاها کاربرد دارد. درب آکاردئونی داخلی برخلاف نوع آهنی که مانند حفاظ است، در زمان باز بودن مانعی برای دیده شدن قسمت دیگر است. متریال هایی که برای درب آکاردئونی داخلی استفاده می‌ شوند شامل پی‌ وی‌ سی و ام دی اف هستند. پیشنهاد می‌ شود در صورتی‌ که از پی‌ وی‌ سی برای ساخت درب استفاده می‌ کنید برای زیباتر شدن درب از روکش چوب استفاده کنید.

جهت ارتباط با مشاورین ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547