تولید حفاظ شاخ گوزنی
16 اکتبر 2021
بهترین نوع حفاظ درب آپارتمان کدام است ؟
3 نوامبر 2021

آشنایی با حفاظ درب منزل و کاربرد آنها ؟

درب آکاردئونی چیست؟

درب آکارئونی و حفاظ درب منزل در واقع حفاظی با مشبک هایی عمدتا بصورت لوزی و ازجنس آهن می گویند که به عنوان یک نرده امنیتی و جداکننده برای فضاهای متنوع استفاده می شود.درب آکاردئونی به عنوان یک درب ضدسرقت استفاده می گردند و برای جلوگیری ازهدررفتن فضاوایجادمزاحمت درمکان هایی ماننددرب وودی پاساژها و …. استفاده می شود.

حفاظ درب منزل

درب آکارئونی امنیت را درچه حدی تامین می کند؟

دربهای تولیدشده در شرکت دارای دونوع قفل توکار و روکار می باشند .که امکان نصب دویاچندقفل کتابی نیز وجود دارد. این حفاظ ها با جوش تحت گاز به خوبی تامین کننده امنیت هستند.اما باید در نظر بگیرید که درب های ضد سرقت حتما تامین کننده امنیت نبوده و لازم است که حتما از درب آکاردئونی استفاده کنید.

اامنیت درب محافظ آکاردئونی

ساخت حفاظ آکاردئونی

ساخت حفاظ به گونه ای است که امکان عبور از بین نرده های آهنی درب اکاردئون وجود ندارد. بیشترین تراکم نرده ها در فضای داخلی چهارچوب درب آپارتمان ایجاد می گردد طرح های متفاوت سه گل لوزی و چهارگل و حفاظ پنج گل پرچ مخفی هر کدام تراکم بیشتری را در سازه به وجود می آورند. برای مقاومت بیشتر از طرح های متراکم تر نرده و حفاظ استفاده کنید. به طور معمول دو قفل سویچی و روکار روی درب نصب می گردد و امکان افزودن قفل های دیگر روی درب وجود دارد. اگر مشتری در خواست کند که بخواهد جای قفل اضافه بر روی درب تعبیه گردد این کار صورت میگردد تا حلقه هایی برای قفل کتابی و غیره روی درب نصب شود. هر کدام از این قفل ها ضریب امنیت گارد را افزایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547