کرکره برقی


امروزه کرکره‌ برقی یا همان کرکره‌های ریموت کنترلی، جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده‌اند و تقریبا در هر خیابان و محله ای که بروید، حتما تعدادی از آن‌ ها را مشاهده خواهید کرد. در واقع کرکره‌ های برقی، درب‌هایی هستند که به صورت عمودی باز یا بسته می‌شوند. کرکره برقی، از توانایی ایجاد امنیت خوبی برخوردار است، چرا که متریالی که برای ساخت آن به کار می‌رود و همچنین مکانسیم کار آن به گونه‌ای است که کار را برای هر سارقی سخت می‌نماید.


کرکره برقی

کرکره برقی چیست؟

کرکره ریموت کنترلی، جزء محبوب ترین انواع درب است که برای استفاده در پارکینگ، فروشگاه، پنجره، ویلا و... کاربرد دارد، بنابر این هزینه‌ای که برای خرید و نصب آن باید پرداخت شود برای اغلب افراد مهم خواهد بود. در این مطلب قصد داریم ضمن معرفی کلی کرکره برقی و انواع آن، در مورد هزینه خرید و نصب کرکره برقی و عوامل موثر بر آن اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه دهیم.


کرکره برقی چیست؟

برخی انواع کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ: این نوع از کرکره برقی، همان طور که از نامشان پیدا است، برای استفاده در پارکینگ‌ها مناسب هستند. از جمله ویژگی‌های این نوع کرکره برقی که موجب محبوبیت آن شده است عبارت است از: ایجاد امنیت بالا، مقاومت بالا در برابر ضربه، اشغال فضای محدود و... . این کرکره‌ برقی‌ ها، دستور باز یا بسته شدن را از طریق ریموت دریافت کرده و مطابق آن عمل می‌نمایند. این کرکره‌ها تحت عنوان کرکره برقی ریموت دار نیز شناخته می‌شوند.


برخی انواع کرکره برقی تیغه

کرکره برقی مغازه: این نوع کرکره برقی نیز اغلب در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. تیغه‌ی این نوع کرکره‌ برقی، اغلب از جنس فلز آلومینیوم است که خود مزایای بسیاری دارد. لازم به ذکر است که، آلومینیومی که برای ساخت این نوع کرکره برقی مورد استفاده قرار می‌گیرد باید واجد شرایط خاصی باشد تا بتواند دوام و مقاومت لازم را ایجاد کند.

کرکره برقی پنجره و تراس: این نوع از کرکره‌ها امروزه مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و به وفور استفاده می‌شود. کرکره برقی که برای پنجره‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، آلودگی صوتی بسیار کمی ایجاد می‌کند که این از اصلی‌ترین ویژگی‌های آن است. در مورد کرکره برقی پنجره لازم است بدانید که مهم‌ ترین عامل موثر بر قیمت، متریالی است که تیغه‌ی کرکره از آن ساخته شده است. یکی از مهم‌ترین دلایلی که موجب استفاده از کرکره برقی پنجره و تراس می‌شود، جلو گیری از اتلاف انرژی از این راه‌ها است.


کرکره برقی مغازه

مزایای خرید کرکره ریموت کنترلی

 از جمله مزایای کرکره ریموت کنترلی، می‌توان به امنیت بالایی که ایجاد می‌کنند اشاره کرد. این کرکره‌ها می‌توانند به خوبی از نفوذ سارقین و... به داخل ساختمان جلو گیری کنند. همچنین کرکره ریموت کنترلی، ظاهری آراسته و زیبا برای نمای خارجی ساختمان شما ایجاد می‌کند. کرکره ریموت کنترلی می‌تواند در رنگ‌های مختلفی تولید و مورد استفاده قرار بگیرد، بنا بر این می‌توانید آن را با نمای ساختمان خود هماهنگ سازید. مزیت دیگر کرکره ریموت کنترلی، جلو گیری از اتلاف انرژی است. این درب‌های مدرن به خوبی فیکس و ثابت شده و از به هدر رفتن انرژی جلو گیری می‌کنند، علاوه بر آن کرکره ریموت کنترلی از ورود صداهای مزاحم از بیرون به داخل ساختمان جلو گیری خواهد کرد.


کرکره برقی پنجره و تراس<

هزینه کل کرکره برقی

همان طور که گفتیم امروزه به دلیل مزایای بسیاری که کرکره ریموت کنترلی دارد، در ساختمان‌ها و محیط‌های زیادی از آن‌ها استفاده می‌شود. بنابر این قیمت آن‌ها برای افراد زیادی حائز اهمیت خواهد بود. در واقع کل هزینه‌ای که باید بابت کرکره برقی بپردازید شامل هزینه‌های ناشی از هزینه تیغه، هزینه موتور، هزینه شفت، هزینه آهن، هزینه حمل و نقل و هزینه نصب خواهد بود. هزینه هر یک از عوامل نام برده تابع عوامل متعددی است که به صورت مختصر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

هزینه موتور: موتورهایی که برای کرکره برقی مورد استفاده قرار می‌گیرد یا موتور توبولار است و یا موتور ساید. در واقع موتور نوع توبولار که از قیمت کم تری برخوردار هستند، برای استفاده در کرکره برقی در ابعاد کوچک و سبک وزن، مورد استفاده قرار می‌گیرد.


هزینه کل کرکره برقی

موتور نوع ساید نیز از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و مناسب برای استفاده در کرکره‌های برقی سنگین وزن و با ابعاد بزرگ خواهد بود. موتور ساید، نسبت به موتور توبولار راحت‌تر و سریع‌تر تعمیر می‌شود. بنا به قدرت و کارایی موتور ساید، قیمت آن از قیمت موتور توبولار بالاتر خواهد بود.

هزینه تیغه کرکره برقی: همان طور که گفتیم تیغه کرکره برقی می‌تواند از فلز‌هایی مانند آلومینیوم، گالوانیزه، فولاد و یا پلی کربنات شفاف و... تولید شود. بنا به ساخت تیغه با هر یک از متریال نام برده، قیمت نهایی متفاوت خواهد بود. برای مثال می‌توان گفت، تیغه‌هایی که از جنس فلز آلومینیوم ساخته می‌شوند نسبت به کارایی که ارائه می‌دهند از قیمت مقرون به صرفه‌ای برخوردار هستند. همچنین تیغه‌هایی که از جنس پلی کربنات ساخته می‌شوند، ظاهری شفاف دارند. این تیغه‌ها از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند و از لحاظ قیمت، هزینه بالاتری نسبت به سایر تیغه‌ها دارند.

سایز، ابعاد و وزن کرکره برقی: ابعاد و وزن کرکره برقی نیز از عوامل موثر بر قیمت نهایی آن خواهد بود. هر چه ابعاد کرکره برقی بزرگ‌تر بوده و وزن آن بیشتر باشد، نشان دهنده میزان متریال به کار رفته در ساخت آن خواهد بود. بنابر این، این موضوع نیز در تعیین قیمت کرکره برقی موثر خواهد بود.

هزینه نصب و آهن کشی: در مورد نصب کرکره ریموت کنترلی باید گفت همراه با کرکره برقی، دفترچه‌ای به عنوان راهنمای نصب و استفاده ارائه می‌گردد که می‌توانید اطلاعات مربوط به نصب را از این طریق فراگیرید، اما توصیه اکید ما بر این است که نصب کرکره ریموت کنترلی را به افراد متخصص بسپارید. هزینه‌ای که برای نصب و آهن کشی باید پرداخت کنید تابع عواملی مانند ابعاد دهنه و هزینه نصب تیغه (بسته به جنس‌های مختلف)، نوع کرکره برقی و... خواهد بود.

به هر حال، هزینه هر یک از قسمت‌های مختلف کرکره برقی، بسته به جنس، کیفیت، برند و... می تواند متفاوت باشد.


عوامل آسیب زننده به کرکره برقی

عوامل آسیب زننده به کرکره برقی

لازم است بدانید کرکره برقی قیمت نسبتا بالایی دارند (البته به همان میزان مزایا و کاربرد نیز دارند). بنابر این لازم است در مورد عوامل آسیب زننده و مراقبت از آن‌ها مقداری آگاه شویم تا طول عمر آن‌ها را تا حد امکان بالا ببریم.

آسیب و خرابی موتور کرکره برقی ریموت کنترلی: در کل موتور‌های کرکره ریموت کنترلی اگر از کیفیت خوبی برخوردار باشند و مطابق استاندارد‌ها ساخته شده باشند، دوام و عمر طولانی خواهند داشت. به هر صورت اگر این قسمت از کرکره برقی دچار آسیب و خرابی شد برای تعمیر آن حتما از افراد متخصص کمک بگیرید.


خرید کرکره برقی

آسیب تیغه‌ها: همان طور که می‌دانید وسیع‌ترین و در دسترس ترین قسمت کرکره برقی، تیغه‌های آن است. در این باره باید بدانید که تیغه‌ها را از ضربه، آتش سوزی و.... دور نگه دارید چرا که هر چقدر هم تیغه‌ها در مقابل این عوامل مقاومت و استحکام داشته باشند باز هم احتمال خرابی و آسیب دیدگی وجود دارد.

خرابی و مشکل ریموت کرکره برقی: ریموت کرکره برقی با این که از ابعاد کوچکی برخوردار است اما جزئی از آن محسوب می‌شود. خرابی و آسیب ریموت معمولا به دلیل کافی نبودن شارژ و یا باتری آن است.


تعمیر و نکات مراقبتی کرکره برقی

تعمیر و نکات مراقبتی کرکره برقی


کرکره برقی اتوماتیک


امروزه نصب درب های کرکره ای برقی در انواع ساختمان ها از جمله کاربری های تجاری مانند مغازه ها و فروشگاه ها، مصارف صنعتی مانند کارگاه ها و کارخانه ها و ساختمان های اداری و مسکونی بسیار متداول و رواج یافته است. کرکره برقی سازه سنتر به دلیل کنترل از راه دور به راحتی باز و بسته می شوند. از این نظر برای مکان های شلوغ گزینه ای ایده آل محسوب می شود. به عنوان مثال، نصب درب کرکره ای پارکینگ می تواند به تسهیل پارکینگ کمک کند.

اتحادیه کرکره برقی حفاظ صنعت ، نمایندگی کرکره برقی حفاظ صنعت ، بورس کرکره برقی حفاظ صنعت ، مرکز خرید کرکره برقی حفاظ صنعت ، فروش کرکره برقی حفاظ صنعت ، شرکت نصب کرکره برقی حفاظ صنعت ، کارگاه محصولات کرکره برقی حفاظ صنعت ، کارخانه کرکره برقی حفاظ صنعت ، تولیدی کرکره برقی حفاظ صنعت ، صنف کرکره برقی حفاظ صنعت ، حمل و نقل کرکره برقی حفاظ صنعت ، راهنما و مشخصات محصول کرکره برقی حفاظ صنعت ، سامانه فروش کرکره برقی حفاظ صنعت ، کرکره برقی پیش ساخته حفاظ صنعت.

مزایای نصب کرکره برقی

درب کرکره ای علاوه بر حفاظت، نمای ساختمان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. در بیشتر موارد در تماس مستقیم با باد، باران و گرد و غبار است و در نصب و تعمیر کرکره برقی سازه تک باید این عوامل را در نظر گرفت. برای توضیح نحوه نصب کرکره برقی ابتدا به معرفی قسمت های مختلف درب کرکره ای می پردازیم. موتور کرکره برقی و تیغه های کرکره اجزای اصلی درب کرکره برقی و مسیر، صفحه، درپوش، شفت و درپوش انتهایی قطعات فرعی هستند.

موتور کرکره برقی انواع مختلفی دارد و اندازه و وزن تیغه ها باید با قدرت موتور سازگار باشد. رایج ترین موتورهای سایه برقی موتورهای لوله ای هستند که در ایران به موتورهای لوله ای معروف هستند. دلیل محبوبیت این کرکره وزن آن و نیروهای متفاوتی است که با انواع تیغه ها قابل استفاده است. قسمت های مختلف کرکره مانند تاج یا آداپتور به راحتی نصب می شود، به همین دلیل برای رفع قفل برقی مناسب است. علاوه بر این، وزن این خودروها نسبت به سایرین کمتر است، بنابراین وزن کمتری روی قفل درب قرار می گیرد. این موتور به دلیل سایز کوچکش برای آپارتمان ها و درب های پارکینگ ایده آل است.

کرکره برقی از کجا بخرم حفاظ صنعت ، کرکره برقی چه مدلی بخرم حفاظ صنعت ، کدام طرح کرکره برقی را بخریم حفاظ صنعت ، بهترین مرکز تولید کرکره برقی کجاست حفاظ صنعت ، قیمت کرکره برقی چقدر است حفاظ صنعت ، بهترین مکان کرکره برقی برای خرید حفاظ صنعت ، کدوم کرکره برقی خوبه حفاظ صنعت ، کرکره برقی چی بهتره حفاظ صنعت ، قیمت روز کرکره برقی حفاظ صنعت ، فروش عمده کرکره برقی حفاظ صنعت ، فروشنده کرکره برقی حفاظ صنعت ، بالاترین امنیت و کیفیت کرکره برقی حفاظ صنعت ، وزن کرکره برقی چقدره حفاظ صنعت ، کرکره برقی مقرون بصرفه حفاظ صنعت ، کدام نمونه کرکره برقی مناسب است حفاظ صنعت ، دستمزد ساخت کرکره برقی حفاظ صنعت.

کرکره برقی حفاظ سازان سمت موتور مناسب پارکینگ های بزرگ و مراکز صنعتی با ترافیک بالا می باشد. زیرا این موتور دو برابر موتور لوله ای فضای اشغال می کند. اما این موتورها بسیار قدرتمند و مناسب برای درب های بزرگ هستند. علاوه بر این صدای بسیار کمی دارند و نیازی به پایین آوردن پره برای زمان سرویس و تعمیر کرکره برقی نیست، زیرا موتور از شفت جدا شده است و بهترین راه حل برای گیت برقی در اماکن عمومی و عمومی است.

انتخاب کرکره برقی با کیفیت ترین حفاظ صنعت ، ارزانترین کرکره برقی حفاظ صنعت ، امنترین کرکره برقی حفاظ صنعت ، بهترین کرکره برقی حفاظ صنعت ، استحکام مقاومترین کرکره برقی حفاظ صنعت ، محکمترین کرکره برقی حفاظ صنعت ، ایمنترین کرکره برقی حفاظ صنعت ، زیباترین کرکره برقی حفاظ صنعت ، جدیدترین کرکره برقی حفاظ صنعت ، کم هزینه ترین کرکره برقی حفاظ صنعت ، پرقدرت ترین کرکره برقی حفاظ صنعت ، پیشرفته‌ترین کرکره برقی حفاظ صنعت ، کرکره برقی حفاظ صنعت با دوام ، کرکره برقی بینظیر حفاظ صنعت.

انواع درب کرکره ای کنترلی

نوع شانه در نصب و تعمیر کرکره برقی رعدجوش بسیار مهم است. نوع الکتروموتور باید با در نظر گرفتن اندازه و وزن و نوع حرکت تیغه ها تعیین شود. از نظر ظاهری تیغه ها در دو نوع خمیده و تخت هستند. البته وقتی صحبت از تیغه صاف یا خمیده می شود، منظور نقطه برخورد تیغه با زمین است. پاور پک ها از نظر جنس بسیار متفاوت هستند. بسته به عرض و ارتفاع نصب کرکره برقی، میزان قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا باران و گرد و غبار و همچنین رطوبت تاسیسات برقی، می توان آن را آلومینیومی ساخت. یا اکسترود شده، منیزیم، فوم و گالوانیزه، شفاف و پلی کربنات یا سوراخ دار (سوراخ شده).

با مشاوره با یک برقکار حرفه ای می توانید تیغه صحیح نصب و تعمیر تجهیزات برقی را تعیین کنید. به عنوان مثال ورق یا فوم آلومینیومی گالوانیزه به دلیل دوجداره برای عایق صدا یا عایق حرارتی مناسب است. فریم پنجره های پلی کربنات شفاف را می توان برای پنجره ها نیز استفاده کرد زیرا نور خورشید را مسدود نمی کند و کمتر دچار تغییر رنگ یا زنگ زدگی می شود. همچنین در برابر حرارت یا آتش و خوردگی بسیار مقاوم هستند و در صورت استفاده برای کرکره برقی حفاظ سرویس تاثیر خوبی بر نمای ساختمان دارند. از نظر کارشناسان نصب وسایل برقی، سوراخ ها برای پارکینگ مناسب هستند. زیرا امکان تبادل هوا و نور و خروج گازهای خروجی از پارکینگ را ایجاد می کنند. همچنین اگر کارفرما بخواهد در هنگام آسیب دیدن روکش شکاف را ببیند، می توان از تیغه های سوراخ دار استفاده کرد. تعداد و ابعاد دنده ها (سوراخ ها) در نواحی مختلف متفاوت است و شما می توانید با در نظر گرفتن شرایط محل نصب تجهیزات برقی مناسب را انتخاب کنید.

سفارش خرید اینترنتی کرکره برقی حفاظ صنعت در فروشگاه آنلاین ، خرید فوری کرکره برقی حفاظ صنعت ، راهنمای خرید کرکره برقی حفاظ صنعت ، کرکره برقی حفاظ صنعت بدون واسطه ، کرکره برقی حفاظ صنعت ضد سرقت ، اقتصادی ترین کرکره برقی حفاظ صنعت ، بهترین کرکره برقی حفاظ صنعت در حال حاضر کدام است ، کرکره برقی متری چند است حفاظ صنعت.

نکات تعمیر کرکره برقی

در برآورد هزینه نصب و تعمیر کرکره برقی حفاظ مارکت ایران، مدت زمان سرویس و تعمیر نیز باید در قیمت لحاظ شود. برای افزایش طول عمر هر نوع موتور کرکره برقی، هر 6 ماه یکبار بازدید منظم در تعمیرگاه کرکره برقی الزامی است. نگهداری و تعمیر کرکره های موتوری مستلزم نظافت منظم کرکره ها می باشد. این به این دلیل است که زنگ زدگی و ذرات گرد و غبار از حرکت تیغه جلوگیری می کند. برای سهولت در تعمیر کرکره برقی، توصیه می شود قطعاتی را انتخاب کنید که به راحتی قابل تعویض یا جابجایی باشند. در نهایت تعمیر و نگهداری منظم و منظم کرکره برقی مقرون به صرفه تر و ارزان تر از تعویض آن است.

عکس و تصاویر کرکره برقی حفاظ صنعت ، گالری نصب کرکره برقی حفاظ صنعت ، مدل و طرح جدید کرکره برقی حفاظ صنعت ، کاتالوگ کرکره برقی حفاظ صنعت ، کرکره برقی با کیفیت بالا حفاظ صنعت ، گارانتی کرکره برقی حفاظ صنعت ، خدمات پس از فروش کرکره برقی حفاظ صنعت ، کرکره برقی داخلی حفاظ صنعت ، کرکره برقی خارجی حفاظ صنعت.

سرویس کرکره برقی در تهران

قبل از اینکه حتی در مورد نیاز خود به خدمات کرکره پنجره و کرکره برقی حفاظ مارکت فکر کنید، قبلاً روی یک سیستم کرکره امنیتی برای محافظت از دارایی و دارایی خود سرمایه گذاری کرده اید. کرکره ها به شما آرامش می دهند و در نهایت می توانید با دانستن اینکه تمام تلاش خود را برای محافظت از اشیاء قیمتی خود انجام داده اید، آرامش داشته باشید. آن درها و پنجره‌های کاملاً بسته به عنوان یک عامل بازدارنده عمل می‌کنند

کرکره ها ارزش خود را با تحمل فشارهای فیزیکی جدی برای شکستن یا باز کردن آنها ثابت می کنند.

هوای سرد، طوفانی و حتی بسیار گرم می تواند باعث آسیب شوک الکتریکی شود. بنابراین، ممکن است به یک سرویس کرکره پنجره حرفه ای نیاز داشته باشید. صاحبان کرکره های امنیتی در مناطقی که توسط طوفان ها و گردبادها ویران شده اند، اغلب می بینند که زباله های سنگینی با سرعت زیاد به داخل کرکره هایشان پرتاب می شود. تعمیر کرکره برقی حفاظ چی تنها به دلایل زیبایی شناختی مهم است. یک کرکره برقی به شدت آسیب دیده کارایی خود را از دست می دهد. در این مورد، اگر یک مزاحم بخواهد نفوذ کند، ممکن است آنطور که انتظار می رود کار نکند. در این صورت همه چیز تغییر کرده است و نیاز به نگهداری و تعمیر کرکره برقی دارد که کمتر از کرکره قابل اعتماد نیستند.

کرکره برقی رنگ سفید حفاظ صنعت ، کرکره برقی رنگ کرم حفاظ صنعت ، کرکره برقی رنگ طلایی و زرد حفاظ صنعت ، کرکره برقی رنگ سیاه و مشکی حفاظ صنعت ، کرکره برقی رنگ قرمز حفاظ صنعت ، کرکره برقی رنگ آبی حفاظ صنعت ، کرکره برقی رنگ سبز حفاظ صنعت ، کرکره برقی رنگ بنفش حفاظ صنعت ، کرکره برقی رنگ نارنجی حفاظ صنعت ، کرکره برقی رنگ قهوه ای سوخته و طرح چوب حفاظ صنعت ، کرکره برقی رنگ روشن حفاظ صنعت ، کرکره برقی رنگ تیره حفاظ صنعت ، کرکره برقی رنگ طرح استیل و خاص حفاظ صنعت.

اما این به کجا می رود؟ چه مقادیری به قیمت عادی کرکره برقی حفاظ کمک در نظر گرفته می شود؟ تکنسین سرویس کرکره با چه سرعتی می تواند ساختمان را ترک کند تا کار را شروع کند و آن را به سطح ایمنی لازم بازگرداند؟ آیا می توانم برخی از کرکره های امنیتی موجود خود را به جای جایگزینی کل تنظیمات ارتقا دهم؟ این سوالات خدمات کرکره و سایر سوالات را می توان با تماس با ما یا پر کردن فرم درخواست پاسخ داد.

اگرچه همیشه توصیه می کنیم تعمیر و سرویس کرکره خود را به مجموعه ای که از آنها خریداری کرده اید بسپارید، اما در صورت عدم پاسخگویی مجموعه ها می توانید به ما اعتماد کنید. ارائه خدمات کرکره برقی در تهران.

ملک شما شایسته کرکره های امنیتی با عملکرد خوب است. اموال شما که به سختی به دست آورده اید شایسته مراقبت با بهترین سیستم کرکره برقی حفاظ 118 ساختمان موجود است. علاوه بر این، همه دارندگان کرکره باید هر از چند گاهی به متخصصان آموزش دیده و با تجربه تعمیر کرکره برای نگهداری صحیح سیستم حفاظتی خود اعتماد کنند.

کرکره برقی لوکس حفاظ صنعت ، کرکره برقی مدرن حفاظ صنعت ، کرکره برقی کلاسیک حفاظ صنعت ، کرکره برقی لاکچری حفاظ صنعت ، کرکره برقی سلطنتی حفاظ صنعت ، کرکره برقی شیک حفاظ صنعت ، کرکره برقی زیبا حفاظ صنعت ، کرکره برقی ایده‌آل حفاظ صنعت ، کرکره برقی درجه یک حفاظ صنعت ، کرکره برقی حرفه ای حفاظ صنعت.

بازرسی و سرویس کرکره برقی در تهران

کرکره های برقی نصب شده در پارکینگ ها، مغازه ها و ویترین ها نیاز به مراقبت و نظارت متفاوتی دارند. ممکن است کرکره برقی حفاظ 20 آپارتمان کمی مشکل داشته باشد، اما کرکره همچنان کار می کند. این مشکل به تدریج بدتر می شود و باعث می شود بخشی از مشکل یا قسمت های دیگر از کار بیفتد.

بنابراین بررسی و کارکرد کرکره برقی ایمن اصفهان در فواصل زمانی معین بسیار مهم است. توصیه می کنیم هر 6 ماه یکبار کرکره برقی خود را توسط یک متخصص بازرسی کنید. با این کار کیفیت و طول عمر کرکره برقی افزایش می یابد.

ما خدمات، سرویس و نگهداری کرکره برقی را در تهران ارائه می دهیم.

همین امروز کرکره برقی حفاظ صنعت با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : کرکره برقی ارزانتر از کرکره برقی دیجیکالا سایت حفاظ صنعت ، کرکره برقی دیوار حفاظ صنعت ، کرکره برقی شیپور حفاظ صنعت ، کرکره برقی نرم افزار ترب حفاظ صنعت ، کرکره برقی بازار حفاظ صنعت ، کرکره برقی ایمالز حفاظ صنعت.

آیا کرکره برقی ارزش نصب را دارد؟

برخی آمارها نشان می دهد که استفاده از کرکره برقی ایمن کمک می تواند تا 20 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کند. تنها از این منظر نصب کرکره برقی در دراز مدت مقرون به صرفه است. کرکره برقی مزایای بسیار دیگری نیز دارد. این کرکره ها می توانند پنجره را به طور کامل بپوشانند و برای کارگران شیفت کاری ایده آل است. هود برقی ایمنی و راحتی را افزایش می دهد. با این حال، یکی از بزرگترین مزایای پتو برقی این است که می تواند تهویه مطبوع و گرمایش شما را کارآمدتر کند.

کرکره برقی عایق صدا

آیا می خواهید خانه یا محل کارتان ساکت باشد تا بتوانید روی چیزهای مهم زندگی تمرکز کنید؟ از سر و صدا و هرج و مرج دنیای بیرون جدا شوید. سر و صدای کمتر، آرامش بیشتر، سردرگمی کمتر.

سر و صدای کمتر و آرامش بیشتر این همان چیزی است که می توانید با کرکره برقی ایمن صنعت ضد صدا انتظار داشته باشید. ترافیک یا همسایگان پر سر و صدا و حیوانات خانگی آنها با ویژگی کاهش صدای کرکره ما فراموش می شوند. این کرکره ها پتانسیل کاهش سر و صدای بیرون را تا 80 درصد دارند.این موضوع در بسیاری از آزمایشات ما ثابت شده است.

یک کرکره ثابت نیز تا حدودی از نویز جلوگیری می کند. نصب موثر و مناسب این کرکره می تواند صدای کرکره را تا حدودی کاهش دهد.

اما بهترین کاهش نویز با اعمال کرکره برقی ایمن مرکز عایق صدا و درزگیر سیلیکونی بین هدباکس و راهنما و دیوار حاصل می شود. بقیه خانه باید مهر و موم شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ شکاف هوایی وجود ندارد که اجازه صدا را می دهد.

همانطور که می دانید کرکره برقی را می توان در پنجره منازل نیز نصب کرد. نصب کرکره های برقی عایق صدا نیز از ورود صدا به خانه شما جلوگیری می کند.

کرکره برقی در تهران حفاظ صنعت ، کرکره برقی در کرج حفاظ صنعت ، کرکره برقی در دماوند حفاظ صنعت ، کرکره برقی در ساوه حفاظ صنعت ، کرکره برقی در پرند حفاظ صنعت ، کرکره برقی در پردیس حفاظ صنعت ، کرکره برقی در شهریار حفاظ صنعت ، کرکره برقی در اندیشه حفاظ صنعت ، کرکره برقی در لواسان حفاظ صنعت ، کرکره برقی در آبسرد حفاظ صنعت ، کرکره برقی در چالوس و متل قو حفاظ صنعت.

کرکره های برقی را در رنگ های دلخواه سفارش دهید
ما می توانیم کرکره برقی ایمن مارکت را در رنگ های استاندارد تولید کنیم. ما در انتخاب رنگ کرکره مشکلی نداریم. با این حال در انتخاب رنگ باید به موارد مختلفی فکر کنید تا یک پوشش خوب و زیبا داشته باشید. با توجه به رنگ محیط مانند رنگ محوطه، رنگ خانه، رنگ دیوارها و ... می توانید نورپردازی مناسبی را سفارش دهید که زیبایی محیط را بیشتر کند.

تولید و نصب کرکره برقی ایمن سازی در رنگ های مختلف در تهران می باشد.

زمان تحویل سفارش کرکره برقی در تهران

یکی از معیارهای خریدار برای سفارش کرکره برقی ایمن سازه، تحویل سریع و نصب محصول است. این در مصالح ساختمانی مشهود است. مردم دوست دارند محصول به سرعت تولید و نصب شود.

گروه حفاظ صنعت با تجهیزات کامل، کارشناسان حرفه ای تولید و نصب می تواند سفارشات کرکره برقی ایمن فیکس را در کمتر از 24 ساعت در تهران تهیه و در محل نصب کند. همچنین زمان لازم برای نصب تابلوهای برق حدود 2 تا 3 ساعت می باشد.

کرکره برقی خوزستان حفاظ صنعت ، کرکره برقی سیرجان حفاظ صنعت ، کرکره برقی ایران شهر حفاظ صنعت ، کرکره برقی زاهدان حفاظ صنعت ، کرکره برقی آبادان حفاظ صنعت ، کرکره برقی بندر دیلم حفاظ صنعت ، کرکره برقی بندر گناوه حفاظ صنعت ، کرکره برقی بندر ترکمن حفاظ صنعت ، کرکره برقی آستارا حفاظ صنعت ، کرکره برقی بندر لنگه حفاظ صنعت ، کرکره برقی بوشهر حفاظ صنعت ، کرکره برقی بندر ماهشهر حفاظ صنعت ، کرکره برقی بندر عباس حفاظ صنعت ، کرکره برقی بندر امام خمینی حفاظ صنعت ، کرکره برقی رفسنجان حفاظ صنعت ، کرکره برقی کرمان حفاظ صنعت ، کرکره برقی نوشهر حفاظ صنعت ، کرکره برقی رامسر حفاظ صنعت.

تعمیر کرکره برقی در تهران و کرج

بسیاری از شرکت ها و گروه ها اقدام به نصب و فروش کرکره برقی می کنند. اما در مورد تعمیر کرکره برقی فلز سازه، شرکت های کمی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند. متأسفانه برخی از شرکت ها فقط کار فروش و نصب را انجام می دهند و در صورت وجود مشکل مسئولیتی در رفع آنها ندارند.

در بیشتر موارد، تعمیرات به مهارت و تخصص بیشتری نسبت به فروش و نصب کرکره برقی دیجی صنعت نیاز دارد. یک تکنسین تعمیر با کرکره های صفر تا صد آشنایی دارد. بنابراین اگر شرکتی که محصول را می فروشد خدمات تعمیر نیز ارائه دهد، مشتری می تواند از فروشنده خرید کند.

گروه حفاظ صنعت خدمات تعمیرات حرفه ای و تخصصی انواع لوازم برقی را ارائه می دهد. با دارا بودن طیف وسیعی از قطعات کرکره برقی برندهای مختلف و تجهیزات و ابزار کامل تعمیر کرکره برقی آهن سازه فلز در خدمت مشتریان گرامی در سراسر کشور هستیم.

خدمات تعمیر برق در تهران را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهیم. ما علاوه بر ارائه قیمت مناسب برای تعمیر لوازم برقی، خدمات تعمیر خود را تا 6 ماه تضمین می کنیم.

در زیر به نکاتی در مورد نگهداری و افزایش طول عمر قفل برقی اشاره کرده ایم.

کرکره برقی آهن سازه خود را تمیز نگه دارید تا عمر آنها طولانی شود. اغلب کرکره ها به دلیل تجمع بیش از حد کثیفی گیر می کنند یا به درستی بسته نمی شوند.

انواع کرکره لوکس پنجره ویلا حفاظ صنعت طراحی هر نوع کرکره مدرن حفاظ صنعت کرکره طرح چوب سلطنتی حفاظ صنعت تعمیر کرکره برقی ورودی ساختمان ویلایی حفاظ صنعت مشکلات کرکره برقی ورودی ساختمان کلاسیک حفاظ صنعت کرکره ورودی راه پله حفاظ صنعت مدل کرکره آلومینیومی ورودی ساختمان حفاظ صنعت کرکره برقی شیشه ای پنجره حفاظ صنعت کاتالوگ طرح کرکره ورودی درب آپارتمان حفاظ صنعت کرکره حیاط ساده و زیبا حفاظ صنعت کرکره برقی لوکس حفاظ صنعت نقشه ساخت کرکره اتوماتیک درب حیاط حفاظ صنعت ساخت کرکره برقی پارکینگ طبق ابعاد حفاظ صنعت تولید کرکره های برقی بالکن ساختمان حفاظ صنعت کرکره برقی حیاط شیک حفاظ صنعت.

ثبت سفارش زمان نصب کرکره برقی می باشد.

ثبت سفارش نصب کرکره برقی با تماس مشتری و درخواست مشاوره انجام می شود. کارشناسان ما پس از انجام مشاوره از مشتری بازدید می کنند و حسابرسی حرفه ای انجام می دهند. پس از بررسی و استماع درخواست ها و نیازهای مشتریان، قیمت کرکره برقی محاسبه و به مشتریان ارائه می شود. در نهایت پس از رضایت کارفرما، قرارداد بین کارفرما و پیمانکار (گروه حفاظ صنعت) منعقد می شود. در این قرارداد نوع کلید برق به همراه قیمت، زمان تحویل و نصب، گارانتی و شرایط پشتیبانی به طور دقیق تعریف شده است.

اما زمان تحویل سفارش کرکره برقی به نوع کرکره برقی، محل نصب و شرایط کار بستگی دارد.

البته قبل از نصب کرکره برقی ابتدا باید کرکره ساخته شود. کرکره های مختلف فرآیندهای تحویل، ساخت و نصب متفاوتی دارند. یکی دیگر از مواردی که در زمان نصب موثر است، موقعیت شهر و محل نصب است. به عنوان مثال، کرکره های برقی سفارشی در تهران معمولاً چند ساعت تا یک روز پس از ساخت به محل آورده شده و نصب می شوند. اگرچه نصب همین کرکره در شهر ارومیه تنها سه روز پس از ساخت زمان می برد.

بنابراین پس از اتمام ثبت سفارش، مهلت نصب کرکره برقی در حین قرارداد مشخص می شود.

اما به طور کلی پس از ثبت سفارش زمان تهیه و نصب کرکره برقی 3-10 روز می باشد.

کرکره برقی برای پارکینگ

پارکینگ یکی از مهم ترین مناطقی است که حداکثر امنیت را می طلبد. خودروهای با ارزش بالا در پارکینگ قرار دارند. همچنین می توانید از طریق پارکینگ وارد خانه ها و ساختمان ها شوید. بنابراین، ضروری است که آنها توسط بهترین کرکره ها محافظت شوند. کرکره برقی پارکینگی با امنیت بالا انتخاب خوبی است. این کرکره ها حداکثر امنیت را فراهم می کنند و همچنین جریان هوای مناسب را تضمین می کنند. یک پارکینگ با تعداد زیادی خودرو می تواند به سرعت پایین بیاید و باعث ایجاد مشکل و آسیب به خودروها شود. بنابراین، داشتن جریان هوای کافی مهم است. کرکره پارکینگ با امنیت بالا دارای سیستم قفل می باشد. این بدان معناست که برای ایمن کردن آن نیازی به اتصال قفل های اضافی ندارید.

در پارکینگ ها بهتر است از کرکره آلومینیومی استفاده شود. وزن آن‌ها سبک‌تر و در نتیجه راحت‌تر است.

قفل های مدرن در انواع مختلف فولاد مانند نورد سرد، آلومینیوم، فولاد، گالوانیزه، فولاد ضد زنگ و فولاد پوشش داده شده پودری و غیره موجود هستند. برخی از انواع اصلی و پرکاربرد قفل های غلتکی پیشرفته عبارتند از:

کرکره های توکار: این نوع کرکره ها را می توان به بالای در یا پنجره وصل کرد و در صورت نصب کرکره، جعبه کور در قسمت بیرونی آن قرار می گیرد. این نوع کرکره ها به صورت دستی عمل می کنند. می توان آن را به راحتی پایین یا بسیار نزدیک کرد تا فضای موجود باز شود. این ابتدایی ترین نوع طراحی کرکره است، اما با تکنولوژی مدرن کرکره، کارکردن دستی این کرکره های بزرگ اکنون سریعتر از همیشه است.

کرکره یکپارچه در این نوع کرکره، هر دو پنجره و کرکره به صورت یک واحد ترکیب می شوند.

کرکره برقی: این نوع کرکره دارای موتور لوله ای در غلتک های خود می باشد. این موتورها را می توان به روش های مختلفی مانند کلیدهای الکتریکی یا کلیدهای ریموت راه دور کنترل کرد. همچنین انواع مختلفی از مدل های کرکره مانند کرکره برقی آهن حفاظ، کرکره ای سوراخ دار و ... وجود دارد.

مزایای کرکره های مدرن برخی از ویژگی های مهم در ارتباط با کرکره های مدرن وجود دارد که آنها را نسبت به گزینه های سنتی پنجره و درب سودمندتر می کند. این ویژگی ها عبارتند از:

- در شرایط سخت آب و هوایی و آب و هوایی مقاومت می کند. این کرکره ها کاملا در برابر آب و هوا مقاوم هستند.

- سطح امنیت بالا: این کرکره های مدرن از در و پنجره های سنتی ایمن تر هستند زیرا تماما از فلز ساخته شده اند و به خطر نمی افتند. علاوه بر این، بسیاری از کرکره های غلتکی دارای سیستم های هشدار داخلی و عملکردهای جستجوی بیومتریک هستند.

- سد نویز: این کرکره ها در جلوگیری از صداهای ناخواسته عالی هستند. کرکره های مدرن دارای گزینه ها و عملکردهای زیادی هستند. موارد فوق شروع خوبی برای انتخاب گزینه های موجود برای کمک به شما در سفر بازسازی خانه است.

هزینه تعمیر و سرویس کرکره برقی پارکینگ منزل حفاظ صنعت مرکز تعمیرات کرکره برقی مدرن پلی کربنات حفاظ صنعت نصب و تعمیر روشن نشدن کرکره برقی شبانه روزی حیاط کلاسیک حفاظ صنعت کرکره پنجره و بالکن ریموت کنترلی حفاظ صنعت کرکره باغ و ویلا حفاظ صنعت کرکره باغی برقی ریموتی شیک حفاظ صنعت و در هنگام قطعی برق چگونه کرکره برقی حفاظ صنعت را بالا و پایین کنیم؟ کرکره ورودی باغ مدرن حفاظ صنعت کرکره ورودی ویلایی باغ حفاظ صنعت در ویلایی شیک حفاظ صنعت کرکره ویلایی کلاسیک حفاظ صنعت کرکره برقی ویلا لاکچری.

مزایای نصب کرکره برقی برای پنجره ها

کرکره برقی پنجره از محصولات منحصر به فرد و منحصر به فرد مجموعه حفاظ صنعت می باشد. استفاده از این کرکره ها برای بهبود ایمنی خانه و محل کار بسیار مهم است. در زیر به ده مزیت استفاده از این کرکره ها اشاره می کنیم.

1- افزایش امنیت: نصب کرکره های غلتکی می تواند امنیت شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و از پنجره های شما - به طور سنتی نقطه ضعف و انتخاب رایج برای سارقان - به عنوان یک مانع جلوگیری کند. صدا و زمان لازم برای از بین بردن اجاق گاز برای جلوگیری از هر دزدی کافی است. من ترجیح می دهم هدف ساده تری را انتخاب کنم.

2-افزایش حریم خصوصی: کرکره ها به شما این امکان را می دهند که کنترل کاملی بر حریم خصوصی خانه خود داشته باشید و در هر زمانی از شبانه روز از توجه ناخواسته خودداری کنید. بر خلاف کرکره ها، هیچ شکافی برای همسایه های کنجکاو وجود ندارد که بتوانند از طریق آن نگاه کنند!

3- کاهش انتقال گرما و سرما: نصب کرکره ها با ایجاد یک مانع اضافی علاوه بر لعاب شما، انتقال گرما از داخل خانه به بیرون (و بالعکس) را کاهش می دهد. خانه شما در زمستان گرما را بهتر حفظ می‌کند و در تابستان برای مدت طولانی‌تری خنک‌تر می‌ماند و خانه یا محل کارتان راحت‌تر می‌شود.

4- صرفه جویی در قبض انرژی: کاهش انتقال حرارت بر صورت حساب های انرژی شما تأثیر منفی می گذارد. هنگامی که کرکره ها را نصب می کنید، زمان کمتری را برای حفظ تهویه مطبوع و گرمایش خود صرف می کنید تا ساختمان خود را در دمای مناسب نگه دارید. این بدان معنی است که کرکره ها نه تنها برای قبض برق شما مفید هستند، بلکه برای محیط زیست نیز مفید هستند.

5. مسدود کردن نور : ما عاشق خورشید درخشان هستیم، اما همیشه خوشایند نیست. چه برای تماشای تلویزیون و فیلم‌های خانوادگی یا فقط چند ساعت استراحت در خانه، کرکرهها راه‌حل عالی را ارائه می‌دهند. با نصب کرکره، اگر بخواهید نور وارد خانه شما نمی شود. شما کنترل کاملی بر محیط دارید.

6- کاهش سر و صدای خارجی : ثابت شده است که نصب کرکره باعث کاهش صدای خارجی در ملک شما می شود و به شما کمک می کند تا از ترافیک شلوغ یا همسایگان پر سر و صدا که می توانند در صبح مزاحم شما شوند جلوگیری کنید.

7- بادوام: کرکره های با کیفیت ما سال ها دوام خواهند داشت. همه کرکره های ما با ضمانت 3 ساله برای قطعات الکتریکی، رنگ و قاب ارائه می شوند، بنابراین حتی اگر مشکلی پیش بیاید، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

8- استفاده آسان: استفاده از درب کرکره ای هرگز آسانتر نبوده است. ما متوجه شدیم که اکثر مردم کرکرههای برقی را انتخاب می‌کنند تا بتوان با فشار دادن یک دکمه از آن‌ها استفاده کرد. برای راحتی بیشتر، گزینه های کنترل از راه دور به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از خانه، کرکره ها را در سراسر خانه باز و بسته کنید. این کرکره های موتوری برای افراد مسن، معلول و یا هرکسی که از راحتی لذت می برد بسیار کاربردی است! و از آنجایی که برای کار با آنها نیازی به بیرون رفتن ندارید، یک مزیت ایمنی اضافی وجود دارد.

9- راه حل برای پنجره های غیر استاندارد: کرکره ها را می توان متناسب با هر پنجره ای طراحی کرد. تجربه ما نشان می دهد که کرکره های مدرن می توانند برای هر خانه یا کسب و کاری مفید باشند.

10. افزایش ارزش ملک با فهرستی از مزایا به این طولانی، جای تعجب نیست که کرکره انتخاب خوبی برای بسیاری از ساکنان باشد. اضافه کردن کرکره برای بسیاری از خانه ها نقطه فروش است، به همین دلیل است که ما معتقدیم نصب کرکره سرمایه گذاری در آینده و آسایش خانه شماست.

همان طور که در طی مطلب گفته‌ شد، کرکره ریموت کنترلی، در واقع دربی است که با نیروی موتور به سمت بالا یا پایین حرکت کرده و باز یا بسته می‌شود. قطعات متعددی در ساخت کرکره ریموت کنترلی به کار می‌روند که ویژگی‌های هر یک می‌تواند بر قیمت نهایی کرکره ریموت کنترلی موثر باشد. از جمله قطعات سازنده کرکره برقی می‌توان به تیغه، موتور، شفت و... اشاره کرد. نوع موتور، برند موتور، جنس و کیفیت تیغه، ابعاد و وزن تیغه، کیفیت شفت و... مواردی هستند که بر قیمت کل کرکره برقی موثر هستند. همچنین هزینه‌ای جهت نصب از شما گرفته می‌شود که آن نیز بستگی به ابعاد دهانه و هزینه نصب تیغه بر اساس نوع تیغه خواهد بود.


نصب کرکره برقی

بسته به نوع تیغه، عرض و ارتفاع محل مورد نظر هزینه کرکره برقی تعیین می شود. علاوه بر این عواملی مانند نوع موتور کرکره ها، تعداد ریموت و لوازم جانبی بر قیمت کرکره برقی تاثیرگذار است. جنس تیغه ها و کرکره های برقی انتخابی نیز در قیمت تاثیرگذار است.
برای تخمین قیمت کرکره برقی شما مشتریان عزیز باید ابتدا قیمت تیغه کرکره برقی انتخابی کرکره برقی و قیمت موتور کرکره مورد نظر را محاسبه کنید تا بتوانید قیمت کرکره برقی خود را بدست آورید.
لازم به ذکر است برای دریافت قیمت دقیق کرکره برقی به صورت روزانه می توانید با حفاظ صنعت نیز تماس بگیرید.