نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ سفید کوره ای دور دیوار
10 اکتبر 2021
نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای
10 اکتبر 2021

نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشکی دور دیوار محوطه

 

نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشکی  و سایر به علت آنکه از شاخ های تیز و برنده و متععدی که دارد و همچین سطح صاف و همواری که ندارد و میتواند در شرایط جوی مختلف مقاومت لازم را داشته باشد برای نصب در محیط های بیرونی برای تامین امنیت ساختمان مناسب است متاسفانه در برخی کارگاه ها برای کاهش هزینه های رنگ آمیزی و از روش رنگ آمیزی با پیستوله و غرق کردن این فلزات در رنگ های روغنی استفاده می کنند که کاری چندان پسندیده نیست چون علاوه بر نپوشاندن کل سطوح با رنگ به طور یکنواخت، با کوچک ترین تغییرات فصلی نیز رنگ های اعمال شده از بین رفته و باعث زنگ زدگی و پوسیدگی فلزات و نهایت زشت دیده شدن نمای ساختمان می گردد.

نرده و حفاظ شاخ گوزنی دیوار بلند

 

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی 

حفاظ شاخ گوزنی بصورتی میباشد که سارق نمیتواند از مابین میلگرد های سوار بر روی شاسی عبور کند و به نوعی سارقان به سراغ ساختما هایی میروند که حفاظ ندارند . در تولید این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای ۱۰ استفاده شده و ارتفاع آن بسته به شرایط از ۳۰ تا ۱۴۰ است و امکان افزایش با توجه به محل و نظر کارشناس نصب میباشد . و قابل نصب بر روی فلز ، بتن و سنگ میباشد.

تراکم محافظ شاخ گوزنی

نرده های حفاظ شاخ گوزنی

میلگرد در نرده های حفاظ شاخ گوزنی که نهایتا قطر آنها به ۱۰ میلی متر می رسد ، به خودی خود در برابر فشار وارد شده توسط یک شخص بالغ مقاومت پایینی داشته و ضعیف هستند که اکثرا مشتریان حفاظ های شاخ گوزنی به آن توجه نشان نمی دهند و تفاوت های کمی و کیفی میان تولیدات متفرقه و کارخانه ای را نادیده می گیرند .
نصب حفاظ برای تأمین نمودن امنیت از پرکاربردترین موارد در جامعه ما است و می‌تواند کمک‌ مناسبی برای ایجاد آرامش در افراد باشد. امنیت جزو مهم‌ترین مواردی میباشد که انسان ها در زندگی به آن نیاز دارند و سعی دارند هزینه‌هایی را برای این زمینه قبول نمایند تا ایمنی و امنیت زندگی آنها تأمین گردد قیمت نرده دیوار با توجه به ارتفاع و تراکم متفاوت است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547