نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای
11 اکتبر 2021
حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2 چه مزیتی دارد ؟
11 اکتبر 2021

نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار بلند

حفاظ های شاخ گوزنی از میلگرد های مقاوم تولید شده که توسط یک فرد بالغ به سختی خم میشود از این رو هر چه تراکم حفاظ بالاتر باد ایمنی حفاظ ها به مراتب بالاتر است اگر حفاظی از تراکم پایین تر برخوردار باشد فاصله ی بین شاخک ها از هم بیشتر شده و فرد سارق میتواند به راحتی و بدون هیچ آسیب دیدگی از آنها عبور کند . از طرفی نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر جوشکاری و نصب حفاظ توسط افراد کار آزموده و خبره انجام گردد ایمنی حفاظ ها بالاتر میرود.

نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی

ساخت و تولید محافظ شاخ گوزنی

شاخ گوزنی از مرغوب ترین میل گرد های آهنی یباشد که برای انواع حفاظ های ساختمانی و دیوار ها نصب میشوند شاخ گوزنی ها مدل های مختلف و تنوع بسیاری دارند از جمله شاخ گوزنی بوته ای شاخ گوزنی نیزار شاخ گوزنی ابشاری و… که برای نصب بر روی ساختمان ها و دیوارها با ارتفاع و سازه های مختلف استفاده می شود یکی از مزایای استفاده از شاخ گوزنی برای جلوگیری از ورود حیوانات و دزد ها می باشد.

ساخت و تولید محافظ شاخ گوزنی

کدام مدل از حفاظ های شاخ گوزنی دارای امنیت بالاتری می باشند ؟

حفاظ های شاخ گوزنی به علت داشتن شاخ های تیز عبور از این نوع حفاظ ها را سخت میکند اما باید در هنگام انتخاب حفاظ اطلاعاتی داشته باشید و حفاظی را انتخاب کنید که دارای عرض و ارتفاع و تراکم مناسبی باشد تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547