مهمترین و برترین حفاظ روی دیوار
4 آگوست 2021
تولید و ساخت حفاظ لیلیوم
7 آگوست 2021

قیمت نرده شاخ گوزنی

قیمت نرد حفاظ دیوار

قیمت هر یک از گارد روی دیوار مانند قیمت نرده شاخ گوزنی، قیمت نرده نیزار، قیمت نرده بوته ای، قیمت نرده لیلیوم و قیمت حفاظ سرنیزه متفاوت است و به روز رسانی می شود.برای اصلاع از قیمت انواع حفاظ دیوار با شماره های ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴ تماس حاصل نمایید .داشتن خانه ی ایمن و زیبا با حفاظ روی دیواری که قیمت مناسب امری امکان پذیر است. شرکت با از استفاده بالاترین کیفیت متریال و محصولات خود را در سطح مطلوب و در عین حال قیمت مقرون به صرفه ای نیز برای حفاظ ساختمان در نظر می گیرد.

شیک ترین حفاظ دیواری در تهران

انواع حفاظ دیواری

حفاظ در انواع و اقسام و مدل های متنوع تولید می گردد که با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان می توان برای خرید این محصول اقدام کرد از طرح حفاظ های دیوار ساختمانی که مورد استفاده قرار می گیرند، می توان به حفاظ دیواری سرنیزه ای، شاخ گوزن، لاله ای، نیزاری، بوته ای، سرنیزه ای مدرن، لیلیوم، شاخه ای، ترکیبی، آبشاری و شعله ای اشاره کرد طرح های یاد شده از ظاهری زیبا برخوردار میباشد و به همین دلیل با نصب و اجرای آن ها بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب زیباتر شدن نمای ساختمان های مختلف شد این طرح از حفاظ روی دیوار توسط سازندگان محصولات حفاظتی در رنگ های بسیار متنوعی نیز تولید شده و از همین جهت می توان مطابق با نمای ساختمان خریداری نمود .

حفاظ فلزی دیوار

انواع ساخت نرده روی دیوار
ساخت حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی نمونه نسبتا جدید از نرده ضد سرقت دیوار هستند که بسیار متداول شده اند. نوک حفاظ های شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط تولید کنندگان حرفه ای در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده میگردد ساخت حفاظ شاخ گوزنی به شکلی میباشد که علاوه بر ظاهر زیبایی که به سر دیوار ساختمان ها میبخشند، جنبه ی امنیتی ساختمان را نیز به طور چشمگیری بالا برده زیرا به علت تراکم زیاده شاخه ها و نوک تیز آن ها عبور از روی این حفاظ ها تقریبا غیر ممکن می گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547