قیمت خرید حفاظ شاخ گوزنی 
9 ژوئن 2021
بهترین حفاظ بالای دیوار بلند
12 ژوئن 2021

قیمت انواع حفاظ بالای دیوار

قیمت نرده شاخ گوزنی
قیمت انواع حفاظ بالای دیوار با توجه به طرح و مدل و همچنین جنس فلز به کار رفته در آن قیمت های متفاوتی دارند. قیمت این نوع نرده ها بر اساس وزن آهن و فلز به کار رفته در ساخت آنها تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت های به روز می توانید به سایت حفاظ صنعت مراجعه کنید و یا با پرسنل ما تماس (۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳) بگیرید. خالی از لطف نیست تا به این نکته اشاره کنیم که امروزه استفاده از حفاظ ها و نرده ها برای برقراری و ایجاد امنیت، لازم است. پس اگر شما برای تهیه ی نرده و حفاظ بودجه ای در نظر میگیرید بدانید که این تصمیم کاملا درست و معقولانه است. چرا که حفظ امنیت محل کار و زندگی شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

حفاظ بالای دیوار

 

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار

عرض حفاظ شاخ گوزنی ۴۰ سانتی‌متر است به طوری که کاملا دیوار را پوششداده است و برای تولید این حفاظ ها از میلگرد شماره ۱۰ استفاده می کنند تا استحکام مطلوبی داشته باشد و به راحتی در جوشکاری به یکدیگر متصل شوند. برای انتخاب نوع حفاظ بر روی دیوار باید عوامل مهمی را در نظر بگیرید. از جمله این عوامل بودجه ای که قصد دارید صرف کنید، مکانی که میخواهید نرده ها را در آنجا نصب کنید و بسیاری عوامل دیگر که همگی می توانند در انتخاب شما تاثیر گذار باشند.

ساختار حفاظ شاخ گوزنی بصورتی است که سارق هر چند حرفه ای ولی با توجه به نوک تیز و برنده میلگردهای بکار رفته در ساخت حفاظ ، امکان عبور از آن را نخواهد داشت . در ساخت این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای ۱۰ استفاده میشود و ارتفاع آن بسته به شرایط از ۳۰ تا ۱۴۰ است و امکان افزایش با توجه به محل و نظر کارشناس نصب میباشد . و قابل نصب بر روی فلز ، بتن و سنگ میباشد.

حفاظ فلزی دیوار

خصوصیات حفاظ شاخ گوزنی استاندارد

اگر بخواهید حفاظ شاخ گوزنی استانداردی بخرید، باید با ویژگی های اصلی و مهم این حفاظ ها آشنا شوید.
عرض مناسب برای حفاظ: عرض حفاظ های شاخ گوزنی بین ۵۰ تا ۹۰ سانتی متر است.
ارتفاع مناسب برای حفاظ: حفاظ های شاخ گوزنی، در ارتفاع بین ۷۰ تا ۱۲۰ سانتی متر ساخته می شوند.
تراکم: تراکم حفاظ های شاخ گوزنی، ۸، ۱۰ یا ۱۲ است. بهتر است تراکم شاخه های پایینی و فرعی حفاظ از عدد ۱۶ کمتر نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547