نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشکی دور دیوار محوطه
10 اکتبر 2021
مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم
10 اکتبر 2021

نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای

حفلظ شاخ گوزنی به علت زیبایی، استحکام، قابلیت تولید برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، بااستقبال بالایی مواجه شده .درواقع میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکمی که دارا هستد به فردی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب رسادنده و مانع عبور میگردند و با این روش امنیت ساختمان شما را برقرار می کند.همچنین حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای توسط مشتریان محترم تولید می شود . این گاردها با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی ایمنی را دارد به علت تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد.

 

رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای

امنیت محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و…. ساخته میگردد . حفاظ شاخ گوزنی برای نصب برروی دیوار بوده و اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب میگردد . در قدیم حفاظها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار بودند که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، ولی این روزها حفاظها مثل حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای و نی زار مواجه هستیم که از نظر ظاهری ،امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است .

انواع حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار 

حفاظ‌ شاخ گوزنی از قبیل نرده شاخ گوزنی، حفاظ دیوار، حفاظ ساختمان، حفاظ شاخ گاوی، حفاظ شاخ بزی، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی و حفاظ بوته‌خاری نیز در بازار موجود می‌شوند.حفاظ‌ های شاخ گوزنی بسیار پرکاربرد هستند و بیشترین مصرف کننده را به خود اختصاص داده اند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547