دزدگیر اماکن


منازل و اماکن عمومی ممکن است مورد سرقت یا رفت وآمد افراد مشکوک قرار گیرند که برای محافظت و پشتیبانی از این مراکز، نیاز به نصب دوربین ویا تعبیه دزدگیر می باشد. نصب دوربین در این مکان ها ضمن اطمینان خاطر ساکنین و افرادی که به آنجا رفت و آمد دارند و موجب کاهش تعرض ها و سرقت ها می گردد. شرکت حفاظ صنعت با ارائه بهترین خدمات در کنار شما مشتریان عزیز قرار دارد تا نگران نباشید و بتوانید در آرامش خاطر زندگی کنید.

دزدگیر اماکن چه ویژگی هایی دارد ؟ در چه مواردی از این دزدگیرها استفاده می گردد ؟ این ها پرسش هایی به شمار می روند که ممکن است شما نیز همچون دیگر کاربران به دنیال دریافت پاسخی مناسب برای آن ها باشید به همین جهت تصمیم گرفتیم تا طی این نوشتار به بررسی این نوع دزدگیرها بپرزدازیم. در تمام شهرهای بزرگ و کوچک مردم دغدغه های بسیاری برای امنیت ساختمان های خود دارند و با توجه به افزایش تعداد سارقین همواره در تلاشند تا از ورود این افراد بیگانه به داخل ساختمان و منزل خود جلوگیری نمایند اما به چه شکل می توان به این هدف دست یافت ؟


دزدگیر اماکن و منزل

دزدگیر امکان چیست و چه ویژگی هایی دارد ؟

همان گونه که در ابتدای این نوشتار بیان نمودیم نیاز به امنیت زمینه های تولید دزدگیرها را برای  مکان های مختلفی همچون ساختمان های مسکونی ، تجاری ، اداری و ... فراهم ساخته است و در حال حاضر نیز شرکت های بسیاری در جهت برآورده نمودن این نیازها فعالیت دارند. تنوع بالای محصولات و کاربردی بودن تمام آن ها ممکن است شما را با سردرگمی های بسیاری برای خرید مواجه است اما بهتر است قبل از خرید نسبت به ویژگی های این تجهیزات به اطلاعات مناسبی دست یابید. اگر بخواهیم تعریفی مناسب در راستای دزدگیرهای اماکن داشته باشم می توان گفت دزدگیرها نوعی سیستم اعلام سرقت به شمار می روند که با ویژگی های بارز خود از ورود افراد سارق و بیگانه به داخلی ساختمان شما جلوگیری می کنند.

این سیستم ها به شیوه های مختلفی همچون تماس ، ارسال پیام و یا آژیر سرقت را به شما اعلام می کنند که این امر به واسطه سنسورهای چشمی تعبیه شده بر روی آن ها امکان پذیر است. دزدگیر اماکن  با بهره مندی از همین سنسورهای چشمی پرقدرت این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از اعلاناتی که از طریق پنل مرکزی صورت می پذیرند مانع از ورود افراد سارق شوید. این دزدگیرها اجزای خاصی دارند که در ادامه به تشریح این تجهیزات خواهیم پرداخت.

با افزایش سطح نیازمندی ها برای امنیت ساختمان ابزارهای امنیتی مختلفی تولید شده اند که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند. این ابزارهای امنیتی دارای تکنولوژی های روز دنیا بوده و می توانند از ورود افراد سارق به داخل ساختمان های شما جلوگیری نموده و شرایط مطلوبی را برای شما رقم بزنند. قطعا با افزایش سطح تقاضاها برای خرید دزدگیرها کمپانی های بی شماری نیز راه اندازی شده اند که در راستای تولید و عرضه این تجهیزات کاربردی فعالیت داشته و با تکیه بر آن ها می توان به راحتی نیازمندی های خود را بر آورده ساخت. دزدگیر اماکن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به عنوان یکی از بهترین دزدگیرهای موجود در بازار شناخته می شود.


خرید دزدگیر اماکن

مهم ترین اجزای تشکیل دهنده دزدگیر اماکن

از مهم ترین تجهیزات تشکیل دهنده دزدگیر اماکن می توان موارد زیر را نام برد که هرکدام نقش خاصی را ایفا می کنند.


قیمت سیستم ضد سرقت خانه

نقش پنل مرکزی در دزدگیرهای اماکن

به عنوان اولین جزء قصد داریم تا به تشریح نقش پنل مرکزی در این نوع سیستم های اعلام سرقت بپردازیم. به طور معمول پنل های مرکزی تعبیه شده در این دزدگیرها به دو دسته کلی تقسیم می شوند که این دو دسته با نام های پنل با تلفن کننده خط ثابت و پنل با تلفن کننده سیم کارتی شناخته می شوند. هرکدام از این پنل ها ویژگی های خاص خود را دارند اما هر دو بر اساس یک هدف فعالیت خود را ادامه می دهند.

پنل های تلفن کننده با خط ثابت این قابلیت را دارند تا با برقراری تماس با تلفن های همراه شما و یا خطوط ثابت سرقت را به شما اعلام نمایند اما شما در پنل هایی که از خطوط سیم کارتی استفاده می نمایند می توانید قابلیت ویژه تری را نیز مشاهده نمایید و آن ارسال پیامک به تلفن همراه شماست. دزدگیر اماکن با بهره مندی از یک پنل مرکزی فوق العاده عالی و پیشرفته تمام امکانات لازم را برای شما فراهم نموده است تا بتوانید از هر دو سیستم استفاده نموده و به این طریق بهترین ها را برای خود رقم بزنید.

ریموت کنترل

حال که با ویژگی های پنل مرکزی آشنا شدید به سراغ کاربرد ریموت کنترل ها در دزدگیرهای اماکن می رویم. به طورکلی از ریموت کنترل ها برای قطع نمودن آژیرهای هشدار دهنده از راه دور استفاده می گردد و یکی از مهم ترین تجهیزات این دزدگیرها شناخته می شود. شما به واسطه این ریموت ها می توانید سیستم را فعال و غیر فعال نیز نمایید.

آژیر و بلند گو

از دیگر تجهیزات دزدگیر اماکن می توان به آژیرهای هشدار دهنده ای اشاره نمود که وظیفه دارند تا اطلاعات لازم را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نموده و خطرات اعلام نمایند. این آژیرها به واسطه اتصالات بی سیم و با سیمی که دارند با پنل های مرکزی ارتباطات لازم را برقرار نموده و وظایف خود را انجام می دهند. هر آژیر نیز خود دارای بخش های خاصی است که این بخش ها با نام های تقویت کننده ، بلند گو و اسیلاتور شناخته می شوند و هرکدام وظایف خاص خود را برعهده دارند اما روند کار این آژیرها به چه صورت می باشد ؟

آژیرهای هشدار دهنده  به این شکل کار می کنند که ابتدا اسیلاتور هنگام تشخیص خطرفرکانس های لازم را ایجاد نموده و آن ها را برای تقویت کننده ها ارسال می نماید. در این زمان تقویت کننده با تقویت این فرکانس ها آن ها را تشدید می نماید تا بلندگوها بتوانند آن ها را اعلام کنند. براساس مکانیزم هایی که برای تولید صدا در نظر گرفته می شوند می توان گفت این آژیرها انواع مختلفی دارند که به شرح زیر می باشند.


انواع دزدگیرهای اماکن

کاربرد سنسورها در دزدگیر اماکن

سنسورها در دزدگیر اماکن و یا هر برند دیگری این وطیفه را بر عهده دارند تا حرکاتی را که در محیط صورت می پذیرند تشخیص داده و پس از تشخیص پیام های لازم را به پنل مرکزی ارسال نماید. ممکن است با خود بپرسید که سنسورها و چشمی ها چه تفاوتی دارند ؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که تفاوتی میان سنسور و چشمی وجود ندارد و بعضی از این سنسورها را با نام چشمی نیز می شناسند. به طور معمول چشمی ها را در مکان های مختلفی از ساختمان همچون دیوارها ، پنجره ها و یا درب های ورودی که محل ورود افراد سارق و بیگانه می باشند نصب می کنند تا به این طریق بتوانید حرکات را تشخیص دهد.

در حال حاضر انواع مختلفی از چشمی ها را می توان مشاهده نمود که بر مبنای محدوده دید تقسیم بندی می شوند اما اگر به طور کلی بخواهیم اشاره ای به میزان دید آن ها داشته باشیم می توان گفت چشمی ها 8 تا 10 متر دید داشته و زاویه دید آن ها نیز عددی میان 100 تا 120 درجه می باشد.

کاربرد باتری

همان گونه که بیان نمودیم باتری نیز یکی از مهم ترین تجهیزات تشکیل دهنده دزدگیر اماکن به شمارمی رود که این موضوع برای دزدگیر اماکن نیز صدق می نماید. زمانی که به طور ناگهانی برق قطع شود نیاز به باتری برای تامین میزان برق حس می گردد زیرا دستگاه نیاز به تغذیه داشته و نباید این امر را نادیده گرفت. این باتری ها به شما این امکان را می دهند تا حین قطع برق نیز از مزیت های بارز دزدگیرهای اماکن بهره مند شوید.

کاربرد دستگاه تلفن کننده

اگر به یاد داشته باشید گفتیم که تلفن کننده ها به دو دسته تقسیم می شوند که با نام های ثابت و سیم کارتی شناخته می شوند اما این تلفن کننده ها چه ویژگی هایی دارند ؟ ساختار تلفن کننده های ثابت به این صورت است هنگام ایجاد شرایط خطر با خطوط ثابت و یا تلفن همراه شما تماس حاصل نموده و خطر را به شما اعلام می کنند اما باید بدانید این نوع تلفن کننده معایب خاصی دارد که از مهم ترین آن ها می توان عدم کارایی آن هنگام قطعی برق اشاره نمود.

بر خلاف تلفن کننده های خط ثابت ، تلفن کننده های سیم کارتی قابلیت ارسال پیامک به تلفن های همراه شما را نیز دارا می باشند و براین اساس زمانی که برق قطع گردد باز هم کارایی داشته و به واسطه ارسال پیامک شما را مطالع می سازند. شما می توانید از راه دور نیز این نوع تلفن کننده را مدیریت و کنترل نموده و این امر به واسطه اپلیکیشن هایی محقق می گردد که هنگام نصب در اختیار شما قرار می گیرند. دزدگیر اماکن  بر اساس جدیدترین و به بروز تجهیزات دنیا تولید می گردد و از سیستم تلفن کننده سیم کارتی برخوردار بوده و شما با خرید آن می توانید از سیستم خانه هوشمند نیز بهره مند شوید.


فروش و نصب بهترین انواع دزدگیر اماکن

نکات مهم خرید دزدگیر اماکن

بر اساس مطالبی که بیان شدند شما برای خرید دزدگیر اماکن لازم است نکات مهمی را رعایت نمایید تا در انتها صاحب محصولی شوید که کیفیت بسیار بالایی داشته باشید اما این نکات به چه صورت می باشند ؟ هنگام خرید دزدگیرها حتما توجه داشته باشید که باید براساس مکان نصب خریداری شوند. برای تفهیم هرچه بهتر این موضوع باید بگوییم که مدل دزدگیر باید با توجه به مکان مورد استفاده انتخاب گردد تا بتوان بیشترین بهره وری را از این دسته تجهیزات کاربردی برد. اگر بخواهیم در قالب یک مثال بیشتر این موضوع را توضیح دهیم می توان محیط های بدون سیم کشی را نام برد قطعا در این محیط ها امکان سیم کشی برای شما وجود ندارد بنابراین لازم است از دزدگیرهای بی سیم استفاده کنید.

دومین نکته از خرید دزدگیرها بررسی مدل دزدگیر می باشد به این صورت که شما باید مدل را نیز براساس محیط انتخاب کنید. اگر محیط موردنظر شما نیاز به امنیت بسیار بالایی دارد قطعا دزدگیرهایی که تلفن کننده های    آن ها به شکل خط ثابت است پاسخگوی نیاز شما نخواهند بود و در چنین شرایطی لازم است دزدگیرهایی را انتخاب کنید که سیستم هایی کاملا حرفه ای را دارا بوده و به صورت سیم کارتی کار می کنند.

سومین نکته برند تولید کننده دزدگیر می باشد. حتما از برندهایی خرید کنید که از سطح اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند. این برندها خدمات متنوع و بی نظیری را برای مشتریان خود در نظر گرفته و محصولات آن ها نیز کیفیت بسیار بالایی دارند. دزدگیر اماکن با ساختار بی نظیر خود یکی از بهترین دزدگیرهای موجود در بازار است و که شما هیچ گونه اختلالی را هنگام استفاده در تجهیزات آن شاهد نخواهید بود.


دزدگیر اماکن تلفن کننده بی سیم

قیمت دزدگیر اماکن

در راستای قیمت دزدگیر نمی توان نظر قطعی داد زیر عامل های مختلفی می توانند موجب تغییر این قیمت ها شوند. از مهم ترین عامل های اثرگذار در این زمینه می توان به میزان لوازم جانبی ، قابلیت ها و مدل دزدگیر اشاره نمود که هرکدام اهمیت خاص خود را دارند زیرا برند تاکنون مدل های مختلفی از دزدگیرها را تولید و روانه بازار نموده است.

چگونگی سفارش انوع دزدگیر اماکن

در راستای بررسی چگونگی سفارش انواع دزدگیر آژیری تلفن کننده برای مکان هایی مانند مغازه ها ، فروشگاه ها و ... باید بگوییم که امروزه فروشگاه های مختلفی به صورت آنلاین فعالیت دارند که امکان خرید را برای شما فراهم ساخته اند. شما با مراجه به فروشگاه های معتبر می توانید انواع مختلفی از دزدگیر اماکن  را تهیه نموده و بر روی ساختمان های خود نصب نمایید. خرید از فروشگاه های معتبر مزیت های قابل توجه ای برای شما به همراه دارد به همین دلیل است که توصیه داریم حتما در انتخاب این فروشگاه ها دقت عمل لازم را به کار گیرید.

دسترسی راحت تر ، بهره مندی از درگاه های پرداخت معتبر ، کسب اطلاعات لازم درباره محصولات ، دریافت مشاوره های مناسب ، خرید با قیمت متعارف تر و بررسی و مقایسه محصولات از مهم ترین مزایای خرید دزدگیر اماکن  از فروشگاه های آنلاین معتبر می باشند. علاوه براین شما قادر خواهید بود تا در هر زمان و هر مکانی بدون مراجعه حضوری محصولات موردنیاز خود را سفارش داده و در زمان خود نیز صرفه جویی کنید.

نصب دزدگیر اماکن  

توجه داشته باشید که نصب دزدگیر اماکن  امری کاملا تخصصی بوده و نیاز به دانش بسیار بالایی دارد بنابراین نباید در این راستا سهل انگاری نمود. روش های مختلفی برای نصب هرکدام از نمونه دزدگیرها وجود دارد و اگر اطلاعات لازم را نداشته باشید ممکن است به تجهیزات نیز آسیب بزنید پس توصیه داریم این کار را به افراد متخصص بسپارید.


دزدگیر منزل ایرانی و خارجی

دزدگیر اماکن چیست؟

یک وسیله برقی و اتوماتیک که با داشتن امکانات پیشرفته و جدید و دوربین های مناسب و بسیار کوچک صاحب منزل یا ویلا و فروشگاه را از رفت و آمدهای پنهانی و یا مشکوک مطلع می سازد، بسیاری از دزدگیرها دارای سیستم دوربین و ضبط هم هستند که می توانند فیلم محل مورد نظر را گرفته و در حافظه خود نگهداری کنند.

دزدگیرها دارای برنامه های خاصی هستند که به سنسورهای آنان مرتبط بوده و با احساس کم‌ترین خطر آژیرشان به صدا در آمده و افراد خانه یا نگهبان اداره از بروز شرایط غیرعادی خبر دار شده و عملیات مربوط پیگیری یا اطلاع رسانی به مراکز مرتبط را آغاز می کند.

اصلی ترین کار سنسورها تشخیص حرکت است که از طریق نور مادون قرمز انجام شده و کاملا غیر دستی و به صورت اتوماتیک انجام می گردد که می توان در ورودی منازل، بالکن، حیاط مجتمع و یا در بالاترین قسمت غیرقابل دید در ساختمان های چند طبقه برای محافظت از حیاط و پشت بام استفاده نمود.


دزدگیر سیم کارتی

بهترین مکان برای نصب دزدگیر اماکن

یکی از مهم ترین مواردی که هر فرد و یا اداره دقت می کند این است که نصب در مکانی مناسب و دور ازچشم و با امکانات استتار و پوشش غیرمحسوس انجام شود. اغلب دزدگیرها و دوربین ها در مکانی مانند راهروی ورودی و درب اصلی دیده می شوند که باید در این مورد نظر کارشناس و خبره را در نظر گرفت.

شرکت نصب  ایمن حفاظ صنعت  با بهترین کادر مجرب و تحصیل‌کرده در حوزه خرید و نصب و پشتیبانی انواع دزدگیر می تواند در این مقوله شما را یاری کرده و با شناسایی محل های پرخطر و ورودی های محتمل بر ورود افراد سودجو بهترین مکان نصب را برای شما انتخاب خواهد نمود تا پس از ورود افراد به محل در اولین فرصت و با کمترین حرکتی دزدگیر نصب شده، فرد را شناسایی نموده و شما هم خبردار می شوید.

یکی از مهم ترین مواردی که در نصب دزدگیر باید رعایت شود، این است که جایی تعبیه شده باشد که بتواند مدتی فرد یا سارق را معطل کند تا بتواند، چهره و یا اطلاعات فرد را ذخیره نماید. اگر خیلی سریع سرو صدا نماید ممکن است راه فرار دزد را مهیا کند و او بتواند پا به فرار گذارد.

از کارگذاشتن دوربین در کنار کنتور برق یا مکان هایی که در دسترس باشد، دوری کنید و اجازه بدهید مراکز خرید و نصب انواع دوربین با تخصص و تعهد این امر مهم را برایتان انجام دهند.


دزدگیر مغازه

سیستم دزدگیر چگونه عمل می کند؟

دزدگیر دارای یک منبع اصلی چهار گوش است که مانند یک جعبه است و با برق منازل کار می کند و اگر چنانچه برق قطع گردد، مخزن باطری می تواند کار یا وظیفه اصلی این جعبه که همان شناسایی رفتارهای مشکوک است را انجام دهد.

دزدگیر دارای شاخه های متعدد برای بخش های مختلف است که زون نامیده می شود و هر زون مخصوص یک بخش بوده و به تعداد نیاز هر منزل ممکن است زون وجود داشته باشد. مرکز خرید وسفارش  ایمن حفاظ صنعت   با توانایی تنظیم و مشخص کردن تعداد زون های مورد نیاز محل کار یا سکونت شما می تواند بهترین مارک دزدگیر در بازار را همراه گارانتی مناسب را شناسایی کرده و ارائه دهد.

زون ها از ساده و پیشرفته تشکیل شده اند که زون معمولی برای منازل مورد بهره برداری قرار می گیرد و زون های پیشرفته تر برای مکان های بزرگتر و دارای تردد بیشتر مورد بهره برداری قرار می گیرند. بعضی از دوربین ها دارای سیستم های اعلام حریق و تلفن هم هستند که خیلی سریع و با اولین احساس خطر ممکن است به تلفن منزل یا نگهبانی ادارات و یا پاسگاه و یا نیروی انتظامی محل اطلاع داده شود که این شرایط مخصوص مدارس و مکان های دولتی می باشد.

مرکز خرید ایمن حفاظ صنعت  با اطلاع کامل از تمام این ضوابط و قوانین، شما را در این امر مهم یاری می کند تا شما بتوانید بهترین دزدگیر را با کمترین هزینه نصب کنید.


سفارش نصب دزدگیر ساختمان

انواع دزدگیرهای اماکن و منازل و ویلا

1-گروهی از دزدگیرها فقط دارای سیستم اطلاع دهنده هستند و از طریق سیستم صوتی اعلام خطر می کنند و هیچ گونه اطلاع رسانی را انجام نمی دهند و سیستم ساده ای دارند.

2-نمونه ای دیگر از دزدگیرها هستند که به دزدگیرهای تلفن کننده معرف هستند و به صورت اتوماتیک و از طریق برنامه داخلی به شماره هایی که داخلشان ذخیره شده زنگ زده و تماس برقرار می کنند. این نوع دزدگیر دارای نوعی سیستم پشتیبانی است که به موجب آن مشتری باید مبلغی ماهیانه برای این برنامه پرداخت کند که معمولا سالانه دریافت می شود .

ممکن است تلفن صاحب منزل یا کارمند یک اداره و یا نزدیک ترین کلانتری محل باشد که خیلی سریع مرکز فوق مطلع شده و اقدامات انجام خواهد شد.


دزدگیر اماکن از کجا بخرم
فروشنده دزدگیر اماکن

ریموت یا کنترل دزدگیر اماکن

دزدگیرها هم مانند اکثر لوازم برقی دیگر با ریموت یا کنترل از راه دور اداره می شوند که کار اصلی این ریموت ها فعال یا غیر فعال کردن دزدگیرها است. در مواقعی که خودتان در منزل یا محل کار هستید، می توانید آن را غیرفعال کرده و از صداهای ریز اضافی در امان باشید.

شما با ریموت می توانید صدای آژیر را هم کم کنید. البته بهتر است فقط صدایش را کمتر کنید، چون ممکن است فراموش کنید و سیستم شما بی صدا بماند. این ریموت ها دارای مخزن باطری هستند که ممکن است یک باطری مینی قلمی هم به کار آید.
ریموت بخش اصلی و غیر قابل تعویض است که اگر دچار مشکل شود، نیاز به کارشناسی مجرب داشته تا مجدد نرم افزار دزدگیر شما را بر روی ریموت پیاده کند.

آژیر دزدگیر

اعلام ورود فرد مزاحم و یا احساس خطر توسط آژیر صورت می گیرد، سیستم اصلی با دریافت پیام هایی از گیرنده ها مبنی بر وجود خطر یا ورود فردی سارق و مزاحم، پیام هایی به سیستم صوتی ارسال می کنند و این سیستم با صدادا رشدن خطر را به همگان اعلام می کند.

بهتر است این مرکز صوتی توسط یک محافظ پوشانیده شود، چون ممکن است با یک ضربه از کار بیفتد و سیستم صوتی و دزدگیر را مختل کند. بهتر است سیستم صوتی در مکانی قرار گیرد که چندان در دسترس قرار نداشته باشد و فقط با کنترل قابل تنظیم باشد.

بهتر است صدای آژیرها را آزاردهنده نکنید تا گاهی مجبور به قطع صدایش شوید. صدای بلند این آژیرها می توانند عاملان آلودگی صوتی هم باشند که بهتر است از نوعی که صدای مناسب تری دارد استفاده کنید.


بهترین مدل دزدگیر اماکن
امنیت دزدگیر اماکن

سفارش خرید دزدگیر اماکن و منزل آپارتمانی و ویلا

هر فردی برای خرید وسایل برقی مورد نیاز خود از شرکت های نصاب این گونه دستگاه ها، انتظاراتی دارد که شامل عدم گرانفروشی، عدم ارائه جنس دست دوم و کارکرده و دارای نقص فنی ثابت شده، احترام به حقوق مشتری ، خوش قولی و خوش حسابی و نصب بی نقص لوازم حفاظتی است.

این شرکت باتجربه ضمن پذیرش سفارش فروش این لوزام و جذب و جلب اعتماد مشتری، تمام شرایط خرید یک دزدگیر برتر را برای مشتری اعلام کرده و سپس با نظر و درخواست مشتری اقدام به نصب و راه اندازی یک دزدگیر برتر با برند معروف می نماید و خیال شما را از جانب خدمات پس از فروش و نصب هم راحت کرده و شما مشتری عزیز می توانید به راحتی خدمات مورد نظر خویش را دریافت کنید.
شما مشتری ارجمند می توانید سفارش خرید خود را غیرحضوری هم به دست ما برسانید. وبگاه حفاظ صنعت   در خدمت شماست تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن خواسته و تقاضای خود را در سایت این شرکت ثبت کنید.


سیستم ضد دزدی آپارتمان
نصب دزدگیر منزل

پکیج کامل دزدگیر اماکن

شناسایی نوع دزدگیر، ریموت عالی و خوب، نصب دوربین با امکانات کامل و نصب در محل از مهم ترین کارهای مهم این شرکت است. 

شرکت نصب ایمن حفاظ صنعت  با داشتن کادری مجرب و با اخلاق و آشنا به امور فنی نصب و خرید و فروش انواع دزدگیر اماکنی مانند مدارس، مساجد، ادارات و داشتن دانش و فناوری روز در حوزه خرید و نصب و مشاوره در خدمت مشتریان گرامی است تا با شناسایی و خرید باکیفیت ترین دزدگیر با کارکردهای متفاوت و زون های مختلف شما را راهنمایی کند.

فروش کامل دزدگیر با تمام سرویس ها، برای اماکنی مثل مساجد و مدارس و ادارت به این شرکت فرصتی استثنایی داده تا با یافتن بازاری مطمئن، تلاشی مستمر برای خرید و نصب به صورت گسترده داشته باشند.


دزدگیر تلفن زننده


دزدگیر اماکن یا دزدگیر منزل وسیله ای است که با به صدا درآوردن صدایی در هنگام عبور از راز یا شکستن قفل، این فعالیت غیرقانونی را گزارش می دهد. سیستم اعلام سرقت دزدگیر اماکن آهن سازه یکی از مهم ترین قسمت های سیستم امنیتی می باشد. همانطور که از نام آن پیداست، این سیستم ها امکان تشخیص دسترسی غیرمجاز به سایت های مختلف را فراهم می کنند. این به شما این امکان را می دهد که اقدامات امنیتی مناسب را برای جلوگیری از سرقت یا کاهش آسیب های ایجاد شده در نظر بگیرید.

اتحادیه دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، نمایندگی دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، بورس دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، مرکز خرید دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، فروش دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، شرکت نصب دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، کارگاه محصولات دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، کارخانه دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، تولیدی دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، صنف دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، حمل و نقل دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، راهنما و مشخصات محصول دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، سامانه فروش دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل پیش ساخته حفاظ صنعت.

از نظر فنی، دزدگیر اماکن آهن حفاظ شامل یک پنل مرکزی، یک آژیر و یک سنسور است. سیستم هشدار توسط یک پنل مرکزی مدیریت می شود که وظیفه برقراری تماس، ارسال پیامک خروجی برای آژیرها و حتی چراغ ها را بر عهده دارد. سنسورهای هشدار بسیار بادوام هستند. مهمترین آنها سنسورهای حرکت، آهنرباهای در، سنسورهای لرزش یا ضربه و سنسورهای دود یا گاز هستند.

دزدگیر اماکن و منزل از کجا بخرم حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل چه مدلی بخرم حفاظ صنعت ، کدام طرح دزدگیر اماکن و منزل را بخریم حفاظ صنعت ، بهترین مرکز تولید دزدگیر اماکن و منزل کجاست حفاظ صنعت ، قیمت دزدگیر اماکن و منزل چقدر است حفاظ صنعت ، بهترین مکان دزدگیر اماکن و منزل برای خرید حفاظ صنعت ، کدوم دزدگیر اماکن و منزل خوبه حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل چی بهتره حفاظ صنعت ، قیمت روز دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، فروش عمده دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، فروشنده دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، بالاترین امنیت و کیفیت دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، وزن دزدگیر اماکن و منزل چقدره حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل مقرون بصرفه حفاظ صنعت ، کدام نمونه دزدگیر اماکن و منزل مناسب است حفاظ صنعت ، دستمزد ساخت دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت.

با وجود اینکه دزدگیر اماکن آهن سازه فلز موجود در بازار از نظر شکل ظاهری در اشکال و اندازه های مختلف تولید می شوند، اما اکثراً ساختاری مشترک دارند، یعنی اکثر دزدگیرها دارای یک خط تحریک باز و بسته هستند که نقاط اتصال یک باز است. سنسور و یک سنسور بسته و دارای یک دکمه استاندارد یا آلفا یک سوئیچ یا کلید برای قفل کردن با رمز عبور یا یک کنترل از راه دور برای روشن و خاموش کردن دستگاه. همچنین مدارهای دزدگیر شامل مدار شارژ باتری جهت خاموش شدن دستگاه و داشتن مدار آلارم می باشد و در نهایت دزدگیرها دارای زمان ورود، خروج و تایمر آلارم هستند و در صورت فعال شدن می توانند به زنگ اتوماتیک مجهز شوند. سازنده این دستگاه یک آمریکایی به نام کشیش آگوستوس راسل بود.

انتخاب دزدگیر اماکن و منزل با کیفیت ترین حفاظ صنعت ، ارزانترین دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، امنترین دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، بهترین دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، استحکام مقاومترین دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، محکمترین دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، ایمنترین دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، زیباترین دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، جدیدترین دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، کم هزینه ترین دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، پرقدرت ترین دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، پیشرفته‌ترین دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت با دوام ، دزدگیر اماکن و منزل بینظیر حفاظ صنعت.

برای ایمنی دستگاه دزدگیر اماکن دیجی صنعت بهتر است مدار اصلی دزدگیر را در یک جعبه آهنی به طول 30 سانتی متر و عرض 25 سانتی متر و عرض 10 سانتی متر که به صورت کابینت کوچک ساخته شده و دارای درب ضربه خورده است قرار دهید. که باز و بسته می شود. باید قرار داده شود (مانند صندوق پست) و باید سوراخی در جعبه در نظر گرفته شود تا سیم ها بیرون بیایند و بهتر است سیم ها را از یک لوله پلاستیکی (مانند شلنگ) عبور دهید و در صورت دزدگیر اماکن فلز سازه ضد سرقت نصب شده است، این امنیت بیشتری را فراهم می کند.

سفارش خرید اینترنتی دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت در فروشگاه آنلاین ، خرید فوری دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، راهنمای خرید دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت بدون واسطه ، دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ضد سرقت ، اقتصادی ترین دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، بهترین دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت در حال حاضر کدام است ، دزدگیر اماکن و منزل متری چند است حفاظ صنعت.

تابلوهای سیگنال مرکزی دزدگیر اماکن ایمن فیکس به دو دسته تقسیم می شوند. دزدگیر سرقت با تماس گیرنده سیم کارت و دزدگیر سرقت با تماس گیرنده تلفن ثابت مشترک است. پنل های دزدگیر اماکن ایمن سازه قابلیت تماس با تلفن های همراه و تلفن های تماس را دارند اما پنل های سیم کارت قابلیت تماس با مخاطبین و همچنین ارسال پیامک به تلفن های همراه را دارند و اکثرا دارای اپلیکیشن موبایلی هستند که استفاده از آن بسیار آسان است. به گفته سازندگان دزدگیر ضد سرقت، طراحی پنل های مرکزی متفاوت است. در برخی شرکت ها در پنل مرکزی قرار می گیرد اما در برخی دیگر دستگاهی جدا از پنل در نظر گرفته شده و در کنار آن نصب می شود.

عکس و تصاویر دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، گالری نصب دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، مدل و طرح جدید دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، کاتالوگ دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل با کیفیت بالا حفاظ صنعت ، گارانتی دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، خدمات پس از فروش دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل داخلی حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل خارجی حفاظ صنعت.

اگر در مورد امنیت از ما بپرسید که کدام دزدگیر اماکن ایمن سازی دارای بالاترین امنیت و ایمنی است، قطعا پاسخ ما دزدگیر و مکانیزم سیم کارت خواهد بود. زیرا با قطع خط تلفن، سارقان از امکان ارتباط با فردی که ملاقات می کنید جلوگیری می کنند، اما در دزدگیر اماکن ایمن مارکت سیم کارتی دیگر امکان قطع ارتباط بین پنل مرکزی و ارتباط وجود ندارد.

دزدگیر اماکن و منزل رنگ سفید حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ کرم حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ طلایی و زرد حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ سیاه و مشکی حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ قرمز حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ آبی حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ سبز حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ بنفش حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ نارنجی حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ قهوه ای سوخته و طرح چوب حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ روشن حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ تیره حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ طرح استیل و خاص حفاظ صنعت.

معمولاً در اکثر دزدگیر اماکن ایمن مرکز مجموعاً هشت سیم از جعبه اصلی که مدار دزدگیر در آن قرار دارد خارج می شود. چهار سیم برای چشم اپتیکال مادون قرمز (سنسور نوری)، دو تا از این چهار سیم به منبع تغذیه 12 ولت مثبت و منفی چشم مادون قرمز و دو سیم دیگر به نقطه رله چشمی متصل می شوند که در صورت تحریک ، این دو سیم دزدگیر اماکن ایمن صنعت به یکدیگر متصل هستند.

دزدگیر اماکن و منزل لوکس حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل مدرن حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل کلاسیک حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل لاکچری حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل سلطنتی حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل شیک حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل زیبا حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل ایده‌آل حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل درجه یک حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل حرفه ای حفاظ صنعت.

حالا اگه تعداد چشمی دزدگیر اماکن ایمن کمک زیاد بشه همون چهار سیم بیرون میاد، ولتاژ از مثبت و منفی به هر چشم میاد، دوتا سیم باقی مونده به دو پایه کی وصل میشه؟ همچنین دو سیم از مدار دزدگیر به 220 ولت شهر وصل شده و دو سیم دیگر برای اتصال به بلندگوها قطع می شود. با این حال اکثر عینک های امروزی دارای 6 سیم هستند، دو سیم 12 ولت DC برای برق چشم. از دو سیم برای نشان دادن موقعیت بین چشمی و دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن ایمن اصفهان که معمولاً نزدیک است استفاده می‌شود و دو سیم دیگر برای تداخل نگه داشته می‌شوند تا سیم‌ها را از بین ببرند یا قطع کنند، حتی زمانی که از دستگاه دزدگیر اماکن حفاظ 118 ساختمان استفاده نمی‌شود.

همین امروز دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : دزدگیر اماکن و منزل ارزانتر از دزدگیر اماکن و منزل دیجیکالا سایت حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل دیوار حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل شیپور حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل نرم افزار ترب حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل بازار حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل ایمالز حفاظ صنعت.

حسگرهای حرکتی، نوری یا آشکارسازهای دزدگیر منزل و اماکن

عینک زنگ هشدار دهنده حرکت است. حسگر چشمی دزدگیر اماکن حفاظ 20 آپارتمان بر اساس امواج مادون قرمز کار می کند. در داخل یک حسگر چشمی ساخت آلمان به نام PIR وجود دارد که با تشخیص تغییرات در حرکت در محیط فعال می شود. این سنسور تصویری از محیط را بر اساس ارسال و دریافت مداوم امواج مادون قرمز حفظ می کند. در صورت وجود حرکت در محیط اطراف سنسور، سطح امواج منعکس شده از محیط تغییر می کند و به این ترتیب سنسور می تواند تغییر را تشخیص دهد. سنسورها چشمی معمولاً در مکان‌هایی مانند درب‌ها، نزدیک پنجره‌ها و سایر مکان‌هایی که امکان ورود غیرقانونی در فروشگاه، سازمان و غیره وجود دارد نصب می‌شوند اعلان سرقت را روشن می کند. با توجه به مدل های مختلف سنسور، هر یک از آنها دارای محدوده و زاویه دید هستند. اما به طور کلی برد چشمی 8-10 متر و زاویه دید 100-120 درجه است و هر چه فرد یا جسم متحرک به چشمی نزدیکتر باشد، حساسیت چشم بیشتر می شود.

دزدگیر اماکن و منزل در تهران حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل در کرج حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل در دماوند حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل در ساوه حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل در پرند حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل در پردیس حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل در شهریار حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل در اندیشه حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل در لواسان حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل در آبسرد حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل در چالوس و متل قو حفاظ صنعت.

بلندگو دزدگیر اماکن

معمولاً در دستگاه های دزدگیر اماکن حفاظ چی، صدای آژیر بلند یک امتیاز محسوب می شود و بیشتر افراد خواهان صدای زنگ بلند هستند. بنابراین بهتر است برای این منظور از اسپیکر استفاده کنید. به طور معمول، یک بلندگو یا وات برای این منظور مناسب است و ترجیحاً بلندگو در یک جعبه فلزی با جلوی جعبه باز است و در خارج از ساختمان در مکانی مرتفع نصب می شود.

دزدگیر اماکن و منزل خوزستان حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن تبریز و دزدگیر منزل سیرجان حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل ایران شهر حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل زاهدان حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل آبادان حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل بندر دیلم حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل بندر گناوه حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل بندر ترکمن حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل آستارا حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل بندر لنگه حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل بوشهر حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل بندر ماهشهر حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل بندر عباس حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل بندر امام خمینی حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل رفسنجان حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل کرمان حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل نوشهر حفاظ صنعت ، دزدگیر اماکن و منزل رامسر حفاظ صنعت.

دو نوع خروجی آژیر وجود دارد: 1- بلندگو، 2- آژیر

خروجی بوق 12 ولت است که بوق 1 تن را به صدا در می آورد. اما خروجی اسپیکر پورت AUX است که بر اساس حجم تنظیم شده توان بیشتری را تولید می کند و می توانید صدای از پیش ضبط شده را نیز پخش کنید.

اگر سیم های اسپیکر داخل آن تعبیه شده باشد خوب است زیرا یکی از مشکلات یونیت های دزدگیر اماکن حفاظ کمک مشکل بلندگو است و اگر سیم های بلندگو قطع شود دستگاه دزدگیر کار نمی کند. در واقع چند اسپیکر به صورت موازی و در چند نقطه نصب می شوند و کمی ضریب ایمنی را افزایش می دهند. اگر از بلندگوی بی سیم نیز استفاده می شود، با قطع سیم های بلندگو مشکلی وجود ندارد. مدار الکترونیکی بلندگو شامل یک مدار تولید پالس و یک مدار تقویت کننده نصب شده در بلندگو می باشد. این مدارها بیشتر از ترانزیستورها و آی سی های پرقدرت در مدار خود استفاده می کنند.

انواع دزدگیر آژیری لوکس ویلا حفاظ صنعت نصب هر نوع دزدگیر جدید حفاظ صنعت سیستم ضد سرقت فروشگاه حفاظ صنعت سیستم ضد دزد اماکن و منزل GMK ورودی ساختمان ویلایی حفاظ صنعت مشکلات دزدگیر اماکن و منزل ورودی ساختمان حفاظ صنعت سیستم حفاظتی خانه دزدگیر ورودی راه پله حفاظ صنعت مدل دزدگیر فروشگاه حفاظ صنعت دزدگیر اماکن و منزل سیمکارتی حفاظ صنعت کاتالوگ خرید طرح دزدگیر اماکن ورودی درب آپارتمان حفاظ صنعت دزدگیر حیاط و دزدگیر مغازه حفاظ صنعت سیستم ضد سرقت دزدگیر اماکن چیست؟.

قدرت باتری شارژی دزدگیر اماکن

یک باتری 12 ولتی سرب اسیدی که معمولاً در جعبه دزدگیر اماکن حفاظ مارکت نصب می شود و در صورت قطع برق یا آسیب به خطوط برق ورودی، معمولاً 48 ساعت سیستم را تغذیه می کند.

مرکز هشدار

به مرکزی اطلاق می شود که برای جمع آوری، نظارت و حذف هشدارهای ارسال شده توسط هشدارهای سرقت تجاری،دزدگیر اماکن حفاظ مارکت ایران مسکونی ایجاد شده است. علاوه بر دزدگیر، کلیه دزدگیرهای فوریت های پزشکی و آتش نشانی در این مرکز قابل نگهداری می باشد. امروزه با گسترش شهرنشینی و صنعتی شدن در جهان، جرایم متنوع و پیچیده تر شده و از این رو روش های پیشگیری و مبارزه با جرایم بسیار تغییر یافته و بهبود یافته است. یکی از روش های فنی و فنی در مبحث مهندسی امنیت و فناوری امنیت دزدگیر اماکن حفاظ سرویس که با رشد و توسعه فناوری اطلاعات در زمینه سیستم های امنیتی ایجاد شده است، ایستگاه مرکزی امنیت می باشد. در یک مرکز تماس معمولاً برای یک مشترک خاص یک شیفت 24 ساعته به اپراتور اختصاص داده می شود و یک نفر به عنوان مسئول اداری شیفت اصلی انتخاب می شود. در حال حاضر این مرکز توسط بنیاد تعاون تجندا ناجا اداره می شود.

هزینه خرید سیستم هشدار ورود دزد و سرویس نصب دزدگیر اماکن و منزل سیستم ضد سرقت حفاظ صنعت مرکز خرید سیستم امنیتی منزل مدرن حفاظ صنعت نصب و تعمیر روشن نشدن دزدگیر اماکن و منزل شبانه روزی دزدگیر حیاط ویلا کلاسیک حفاظ صنعت دزدگیر خانه و پنجره و بالکن ریموت کنترلی حفاظ صنعت دزدگیر باغ و ویلایی حفاظ صنعت دزدگیر باغی برقی ریموتی کیفیت بالا حفاظ صنعت و در هنگام قطعی برق چگونه دزدگیر اماکن و منزل حفاظ صنعت دزدگیر اماکن ورودی باغ مدرن حفاظ صنعت دزدگیر ورودی ویلایی باغ حفاظ صنعت دزدگیر ویلایی جی ام کا حفاظ صنعت دزدگیر اماکن و منزل ویلا لاکچری.

بلندگوهای داخلی

اسپیکر داخل جعبه دزدگیر اماکن حفاظ سازان قرار می گیرد و با جریان 12 ولت DC تغذیه می شود.

اسپیکر خارجی

بلندگوی بوق که در فضای باز نصب می شود معمولاً در یک محفظه فلزی قرار می گیرد.

یک سیستم دزدگیر ساده مبتنی بر آژیر:

این نسل دزدگیر اماکن رعدجوش در نوع خود قدیمی ترین است. این نوع سیستم ضد سرقت آلارم و هشدار را از راه دور ارسال نمی کند. در این نوع دزدگیر تنها آژیر به صدا در آمده توسط پنل دزدگیر وظیفه حفاظت از محیط زیست را بر عهده داشت. امنیت چنین سیستم هایی بسیار ضعیف بود، زیرا سارقان به راحتی می توانستند آلارم این سیستم ها را غیرفعال کنند. آشکارسازهای کلاسیک نسل اول و آشکارسازهای دیوار آتش در این دسته بودند.

سیستم هشدار امنیتی مبتنی بر سیستم هشدار از راه دور با تلفن ثابت:

در این سیستم‌ها، سارقان برای فرار از سارقان، یک شماره تلفن ذخیره شده در شماره‌گیر تلفن ثابت را به همراه زنگ‌ها و آلارم‌های محلی می‌گیرند. مشکل این نسل از دزدگیرها این است که سارقان به راحتی می توانند خطوط تلفن ثابت را قطع کنند. این نوع دزدگیرها به دلیل هزینه کم هنوز در مراکز شهری پرجمعیت مورد استفاده قرار می گیرند. انواع دزدگیر کلاسیک، دزدگیر فایروال و دزدگیر پنج ستاره دارای چنین وسایلی هستند.

انواع دزدگیر بی سیم:

در سیستم اعلام سرقت، سنسورها باید به یک پنل مرکزی متصل شده و زنگ هشدار را به این پنل ارسال کنند. سپس عملکرد پنل مرکزی دزدگیر، پاسخ به زنگ دریافتی و ارسال دزدگیر محلی و دزدگیر از راه دور می باشد. برای اتصال سنسورهای هشدار از دو جفت و چهار جفت کابل استفاده می شود. اگر لوله های تعبیه شده به عنوان خط دزدگیر در نظر گرفته نمی شوند، تماس باید چهره به چهره انجام شود. بسیاری از مکان ها مانند خانه ها و فروشگاه ها که به زیبایی و دکوراسیون داخلی اهمیت می دهند، دوست ندارند از سیم های اکسپوز استفاده کنند. فناوری بی سیم برای ارتباطات در چنین سیستم هایی مفید است. در این فناوری به جای استفاده از سیم و کابل، سنسورها و سایر آلارم ها با سیم به ایستگاه مرکزی متصل می شوند. فرکانس های کد 315 و 433 مگاهرتز رایج ترین باندهای مورد استفاده در چنین سیستم هایی هستند.

دو مشکل این سیستم عبارتند از:

• دستگاه های بی سیم بدون باتری هستند

• پتانسیل ایجاد نویز و تداخل در فرکانس رادیویی سیستم و اختلال در عملکرد سیستم.

انواع دزدگیر برای اسلات سیم کارت:

از آنجایی که خطوط تلفن ثابت دزدگیر اماکن سازه سنتر در برخی مناطق این خطوط تلفن غیر قابل دسترسی هستند، انواع دزدگیر سیم کارت در بازار عرضه شده است. دزدگیر سیم کارت می تواند علاوه بر دزدگیر تلفن ثابت، از طریق خطوط تلفن همراه، اعلان پیامکی یا اعلان تماس را برای مقامات محل سرقتی ارسال کند. تنها مشکل چنین سیستم هایی در دسترس بودن تجهیزاتی است که می توانند خطوط تلفن همراه محلی را مسدود کنند. انواع دزدگیر کلاسیک (شماره گیر سیم کارت استاندارد) و دزدگیر سیم کارتی فایروال و دزدگیر پنج ستاره سیم کارت از این دسته هستند.

تنظیمات هشدار برای مکان های شبکه:

نوع دزدگیر در محل شبکه قابلیت اتصال به شبکه و استفاده از آدرس IP را به دو صورت دارد:

• استفاده از بستر شبکه برای ارتباط داخلی بین دستگاه های هشدار نفوذ در مکان های تحت پوشش شبکه هوشمند

• ارتباط شبکه از راه دور برای ارسال هشدار از راه دور از طریق بستر شبکه و اینترنت

برای ارتباط شبکه بین دستگاه ها؛ یونیت دزدگیر اماکن سازه تک از نوع شبکه و قابل اتصال به شبکه می باشد. برای ارتباطات شبکه از راه دور؛ معمولا یک ماژول شبکه قابل گسترش برای ایستگاه مرکزی وجود دارد. این نوع از دزدگیرهای شبکه ای همراه با سیستم های ساختمانی هوشمند استفاده می شوند تا قابلیت های پیچیده مدیریت و نظارت از راه دور را به کاربران ارائه دهند. انواع دزدگیر پارادوکس با چنین تجهیزات پیشرفته ای. سیستم هشدار پارادوکس و برخی دیگر از برندهای پیشرو سیستم های امنیتی، تولید کنندگان برجسته تجهیزات امنیتی شبکه هستند. ساعت زنگ دار کلاسیک در دسته های زنگ فایروال و زنگ هشدار پنج ستاره چنین ابزاری وجود ندارد.

دزدگیر برای خانه و منازل

نصب و سیسم کشی دزدگیر آپارتمان و ساختمان

نصب دزدگیر و سیم کشی آن چندان هم دشوار نیست. معمولا دزدگیرها چهار رشته سیم نیاز دارند که توسط برق کش فنی و با راهنمایی یک مهندس برق انجام می شود تا نقصی احتمالی رخ ندهد. سیم کشی باید طوری انجام شود که امکان هیچ گونه قطع کردن و بریدن وجود نداشته باشد.

این دزدگیرها دارای نوعی چشم الکتریکی هستند که بهتر است در جهتی مناسب کار گذاشته شود تا بتواند به راحتی اطلاعات خود را یه سیستم اصلی و یا صوتی گزارش دهد، بهتر است در دسترس نباشد تا فرد خاطی یا دزد نتواند روی آن را بپوشاند.

دزدگیر ها به دو صورت بی سیم و باسیم در بازار عرضه می شوند که برای نوع سیم‌دار بهتر است قبل از پایان ساختمان این کار مهم انجام گردد، چون ممکن است گروهی از افراد در خصوص نمایش سیم در راهرو ها و مناظر قابل دید چندان موافق نباشند. اما اگر درباره سیم کشی بیرونی چندان احساس ناخوشایندی ندارید، می توانید در هر زمان که نیاز داشتید اقدام به این کار نمایید.

سیستم دزدگیر بی سیم از طریق سیگنال کار خود را انجام داده و با باطری هم کار می کند. نصب این نوع دزدگیر به شما فرصت می دهد تا در صورت نیاز، کارایی و محدوده دزدگیر را افزایش دهید.

این سیستم ها دارای فواید بیشتری هستند، قابلیت جابجایی دارند و می توانید در صورت تعویض محل سکونت، آن را منتقل کنید. اگر چه دارای هزینه های بالاتری است، اما هزینه سیم کشی هم ممکن است در دزدگیرهای با سیم افزایش یابد.

شرکت ایمن حفاظ صنعت با توان فنی بالا و داشتن پرسنلی قوی می تواند در خرید و فروش و نصب این وسیله حساس در کنار مشتریان باشد و در میان دارندگان این هنر، به جهت داشتن رویه مشتری مداری در صدر قرار گیرد.