حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2 چه مزیتی دارد ؟
11 اکتبر 2021
نصب حفاظ شاخ گوزنی قهوه ای سوخته کوره ای روی دیوار
15 اکتبر 2021

حفاظ های میلگردی نوک تیز شاخه ای برای دیوار محوطه

از پرطرفداررین حفاظ روی دیوار حفاظ های میلگردی نوک تیز شاخه ای میباشد که بر روی دیوا رساختمان نصب میشوند و بری تامین امنیت ساختمان مناسب هستند اینگونه محافظ ها از ورود سارقین به داخل از خانه محافظت کرده و انواع مختلفی دارد نظیر :حفاظ شاخ گوزنی – حفاظ لیلیومی – حفاظ نیزار – حفاظ سر نیزه ای – حفاظ بوته ای و ….

حفاظ های میلگردی نوک تیز شاخه ای

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

حفاظ های شا وزنی بر ری دیار نصب شده و بیشترین تقاضا را در بازار مصرف دارندحفاظ شاخ گوزنی حفاظی در هم تنیده با شاخک هایی حدود ۲۰۰ سر نیزه در هر یک متر حفاظ است و مناسب دیواره های باغ ویلا منزل میباشد.

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

بهترین مدل های حفاظ دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی: گویی شاخ گوزن بوده ساخته و با میلگردهای برنده برای ایجاد ایمنی ساختمان میباشد .
حفاظ بوته‌ای: مدل حفاظ بوته ای همانند حفاظ شاخ گوزنی می‌باشد و برای محافظت از منازل مسکونی، مدارس، باغ و شرکت‌ها استفاده یشود .
حفاظ نیزار: به شکل یک نیزاراست که ضریب امنیت بالا، کیفیت و نوع طراحی جالب آن مشتریان زیادی را به خود جلب نموده است .
حفاظ نخل مرداب : حفاظ نخل از مدل‌های جدید نرده دیوار بوده که به شکل گل لاله است. حفاظ نخل مرداب به شکل یک حفاظ نامنظم بوده و در واقع نامنظم بودن شاخک های حفااظ باعث افزایش ایمنی و امنیت میگردد.
حفاظ لیلیوم: حفاظ روی دیوار لیلیوم نیز به شکل گل لیلیوم تولید میشود که هر بوته این حفاظ دیوار تعداد قابل توجهی گل لیلیوم و در مقایسه با سایر حفاظ‌ها قیمت بالاتری داشته باشد.
حفاظ نیزه آبشاری: مدل حفاظ آبشاری به این صورت میبشد که سرنیزه‌های به صورت آبشار به سمت پایین خم میشوند که مانع از ورود افراد ناشناس به داخل مکان مورد نظر خواهند شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547