بهترین حفاظ بالای دیوار
19 جولای 2021
حفاظ فولادی بالای دیوار
22 جولای 2021

حفاظ ضد سرقت آهنی

حفاظ لیلیوم ظاهر زیبایی دارد که همین علت دلیل برتری آن نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است این نوع نرده دزدگیر روی دیوار به دلیل ظاهرش، قابلیت رنگ آمیزی به شیوه های بسیاری را داراست که باعث ایجاد ظاهری به مراتب زیباتر و جذاب تر خواهد شد. همچنین این حفاظ ضد سرقت آهنی به دلیل ساختار مرکز گرایی که دارد آرایش بدین معناست که شاخه ها از مرکز گسترش پیدا میکنند.

حفاظ بالای دیوار تهران

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

حفاظ شاخ گوزنی از محبوبت و استقبال بسیاری در بین سایر حفاظ دیوار برخوردار است . به همین دلیل سعی داریم به طور کامل مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی را مورد بررسی قرار دهیم و در اختیار شما قرار دهیم در ادامه نیز به طور کلی به طور کلی به مزیت استفاده از این نوع حفاظ اشاره شده است . بنا به دلایل متعددی بسیاری از ساختمانها نیاز به حفاظ هستند و در بازار می توان انواع مختلفی از حفاظ ها را مشاهده کرد که هرکدام از آنها مزیت و معایب خاصی دارد . در ابتدای سال های اخیر این نوع نرده ها به عنوان یک ایده ی جالب برای حفاظت از ساختمانها در نظر گرفته شده و در همان سال های اخیر نیز توجه کافی را به سمت خود جلب کرد . امروزه می توان در بسیاری از ویلاها و البته ساختمان ها حضور پررنگ آنها را مشاهده نمود .حفاظ شاخ گوزنی با ایده اولیه ای از شاخ های درهم تنیده و محکم و زیبای گوزن به دست آمده است. یکی از پارامتر های مهم در حفاظ ها وجود نقاط تیز در آن ها می باشد و با الهام گرفتن از شکل کلی شاخ های گوزن به تعداد نقاط تیز مناسبی می رسیم.

حفاظ بالای دیواری

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی و نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی 

حفاظ شاخ گوزنی بعد از آن که شاخک ها به هم جوش میخورند نوبت به رنگ آمیزی آنها میرسد و سپس نصب آنها  که رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی انجام شود . معمولا رنگ آمیزی به نا به دلخواه مشتریان انجام می شود . بهتر است بگوییم رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزن می تواند برخی مشکلاتی داشته باشد به عنوان مثال هنگام جوش زدن رنگ قسمت های متنوع آن از بین رود یا برخی از گوشه ها به خوبی رنگ آمیزی نشود در این حالت آنچه ما توصیه می کنیم این است که پس از اتمام می توانید با کمک یک اسپری قسمت های مختلف که به طور کافی رنگ آمیزی نشده اند را پوشش دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547