نرده حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار
25 جولای 2021
حفاظ دور دیوار ویلا و ساختمانی
27 جولای 2021

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار بصورتی میباشد که سارق هر چند حرفه ای ولی با توجه به نوک تیز و برنده میلگردهای بکار رفته در تولید حفاظ ، امکان عبور از آن را نخواهد داشت . در تولید این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای ۱۰ استفاده میشود و ارتفاع آن بسته به شرایط از ۳۰ تا ۱۴۰ است و امکان افزایش با توجه به محل و نظر کارشناس نصب میباشد . و قابل نصب بر روی فلز ، بتن و سنگ میباشد.

بهترین محافظ روی دیوار

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی با استحکام بالا

متاسفانه برخی از افراد سودجو به خاطر پایین آوردن قیمت حفاظ بالای دیوار  با استفاده از جوش های بی کیفیت یک طرفه انواع حفاظ ها و متریال بی کیفیت را تولید می کنند و به عنوان کالای ارزان‌تر به مشتری می دهند . جدا از بحث نوع جوش ملاک های دیگری مانند مهارت افراد در جوشکاری مهم است که در شرکت ما بهترین افراد برای این کار انتخاب شده اند.
در شرکت ما از دو روش برای جوش استفاده می شود:
• جوش الکترود
• جوش CO2

حفاظ دیواری

حفاظ شاخ گوزنی

در زمان قدیم روش های متعددی برای محافظت از خانه ها و دیگر مکان ها استفاده میشد روش های چون اتفاده از نگهبان که هنوز هم مر سوم است اما ، سالهاست که به سر رسیده و اینروزها انواع و اقسام محصولات امنیتی و محافظتی مانند دوربین مدار بسته ، سیستم دزدگیر ، درب ضدسرقت و سایر تجهیزات با توجه به شرایط و بودجه در خدمت همه است . حفاظت از حریم شخصی همیشه دغدغه افراد بوده و هست ولی اکثر مردم بیشتر به امنیت داخل خانه اهمیت میدهند و به معضل حفاظت از بیرون یا ورودی خانه و دیوارها فکر نمیکنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547