ضرورت نصب حفاظ شاخ گوزنی در لواسان چه مزیتی دارد ؟
11 اکتبر 2021
ضرورت نصب حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه حیاط
11 اکتبر 2021

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند چه ضرورتی دارد ؟

نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی در دماوند به علت کم جمعیت بودن این منطقه امری بسیار لازم به نظر میرسد. چرا که در دماوند که در بیشتر ایام هفته خانه ها و ویلا های ساخته شده در آنجا خالی از سکنه هست مورد سرقت قرار میگیرند در نتیجه نصب حفاظ با بالاترین کیفیت یک امر مهم به نظر میرسد.

 

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

قیمت محافظ شاخ گوزنی

قیمت پایین یک حفاظ نمیتواند دلیل بر با کیفیت بودن حفاظ باشد ممکن است قیمت پایین حفا دلیل بر بی کیفیت بودن آن است تولید کنندگان متعددی هستند که حفاظ ها را به روش قدیمی و با رنگ مایع رنگ آمیزی می کنند. این رنگ ها به سرعت کیفیت خود را از دست داده و حتی ممکن است باعث پوسیدگی خود میلگرد ها شوند. یا حفاظ ها به روش جوش معمولی جوش می خورند که آن هم از قیمتی پایین تر برخوردار است اما استحکام جوش CO2را ندارد و می توانند با اندکی فشار کمی از هم جدا شود. از آن جا که حفاظ ها تمام مدت در هوای آزاد در برابر باران و آفتاب قرار می گیرند، کیفیت مهم ترین فاکتور برای انتخاب آن هاست.

قیمت محافظ شاخ گوزنی

 

تراکم محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار

نرده دیوار حیاط و باغ و ویلا و یا حفاظ روی دیوار بهترین روش برای تامین امنیت می‌باشد . دلایل زیادی برای این کار وجود دارد .برای ساخت نرده دیوار ویلا و حفاظ برای دیوار ویلا بیشتر باید بر روی امنیت متمرکز شد در واقع برای افزایش امنیت باید حفاظ هایی با ارتفاع مناسبی انتخاب نمود که امکان عبور از آنها به هیچ وجه وجود نداشته باشد برخی افرادحفاظ های را انتخاب میکنددکه ارتفاع و تراکم پاینی دارد و امکان عبور از انها به راحتی و سهولت انجام میپذیرد در واقع حفاظ هایی که تراکم آنها بالاست فاصله ی بین شاخک ها از هم خیلی کم بوده و امکان عبور از آنها وجو ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547