حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک در محوطه حیاط
10 اکتبر 2021
نصب حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا شلوغ چه کاربرد ی دارد؟
10 اکتبر 2021

نصب حفاظ شاخ گوزنی برای پارکینگ چه مزیتی دارد ؟

امروزه در ساخت و ساز ساختمان توسط پیمانکاران به این قضیه پرداخته میشود که علاوه بر نمای ساختمان و زیبایی بتوان امنیت را در آن پیاده سازی کرد هزینه حفاظ های بالای دیوار به نسبت هزینه ای که برای بنا نهاد ساختمان صرف میشود بسیار پایین میباشد با این حال حفاظ شاخ گوزنی پارکینگ و دیواره های اطراف ساختمان مهم بوده که علاوه بر تعمین امنیت ساختمان ظاهری زیبا و شیک را به ساختان میدهد .

حفاظ شاخ گوزنی برای پارکینگ

 

بررسی عوامل موثر در قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی بعد از گذر مدت زمانی نیز شاهد آن باشید که رنگ قسمت های مختلف حفاظ شاخ گوزنی از بین رفته البته مکن است این امر بر اثر گل جوش های حفاظ در هنگام جوشکاری حفاظ صورت گیرد . در این صورت بهترین کار آن است که با استفاده از یک اسپری دوباره این بخش ها را رنگ آمیزی کرده واین اقدام کار سختی نیست ولی انجام آن سبب می گرددکه برای مدت طولانی بتوانید از این نوع حفاظ ها نگهداری کنید .

 

عوامل موثر در قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

ویژگی حفاظ های شاخ گوزنی روی دیوار 

اولین ویژگی مهم و اساسی که نرده دیوار حیاط باید آن را داشته باشد، استحکام و قیمت بصرفه آنهاست. به اولین چیزی که در مورد حفاظ به فکر یک فرد می‌رسد تأمین امنیت و محکم بودن در برابر خطرات احتمالی است، درنتیجه استحکام بالای یک حفاظ در محافظت و تأمین امنیت یک مکان جزء ویژگی مهم و اولیه آن است که باید به آن توجه شود.حفاظ شاخ گوزنی با ساختار فلزی که از میلگرد های تیز و فرم داده شده تشکیل شده است که کل سطح دیوار را با نمای زیبا همچون شاخ های گوزن پوشش میدهد و عبور از روی آن را غیر ممکن می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547