نصب حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم در محوطه حیاط
10 اکتبر 2021
جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی به چه روشی صورت میگیرد ؟
11 اکتبر 2021

نصب حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا

حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا که به نام حصار یا گارد فلزی دور دیوار و فنس فلزی نام برده میشوند می شود در دیوار خانه یا باغ یا محوطه ویلا و همچنین خانه های مسکونی یا تجاری نصب می شود.انواع حفاظ دیوار که امروزه تولید میشود بسیار شکیل و زیبا می باشد از جمله حفاظ لیلیومی بالای دیوار زیرا با تکنولوژی ها به روز تولید می شود. تنوع حفاظ روی دیوار در شرکت دست شما را برای انتخاب حفاظ باز گذاشته است .

حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا

نصب حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار 

نوعی از گارد های دیواری میباشند که که بر روی شاسی پروفیل تولید شده و این نوع از حفاظ ها از استحکام و دوام بالایی برخوردار میباشند پروفیلی (چهار پهلو ) که در قسمت شاسی حفاظ ها قرار می گیرد، ۲۰*۴۰ میباشد که با توجه به سفارش مشتریان و برای استحکام بیشتر می توان از پروفیل ۴۰*۶۰ و یا ۴۰*۸۰ استفاده کرد .اگر قصد قرار دادن حفاظ در بلای یک متر را دارید بهتر است که از پروفیل های با قطر بیشتر استفاده کنید، زیرا در هنگام نصب استحکام بیشتری داشته و به دلیل سنگین بودن احتمال افتادن آن نیز کمتر است.

نصب گارد شاخ گوزنی بالای دیوار

تراکم محافظ شاخ گوزنی در طرح ها و ارتفاع های مختلف

تراکم حفاظ روی دیوار : تعداد میله‌های عمودی در هر متر عرض حفاظ، تراکم آن را مشخص می کند. در واقع تراکم تعداد شاخه های اصلی ر ر دو متر حفاظ است هر چه تراکم بالاتر باشد، یعنی میله‌های عمودی به هم نزدیک‌تر میشوند و تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میله‌ها از هم است هر چه تراکم کمتر گردد هزینه ساخت حفاظ پایین‌تر می‌آید. تراکم بیشتر امنیت بیشتر و گاهی هم زیبایی بیشتری به وجود می‌آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547