حفاظ نخل مرداب روی دیوار
13 اکتبر 2020
انواع حفاظ دیوار در تهران
15 اکتبر 2020

تست مقاومت حفاظ روی دیوار در مقابل ضربه و شکسته شدن

حفاظ نیزار امروزه جزو الزامات هر آپارتمان و ساختمانی به شمار می رود. به طوری که معماران هنگام طراحی تولید و ساخت هر ساختمان، از پیش جای نصب نرده ها را بر روی دیوار در نظر می گیرند. این نوع حفاظ مستقیما از طبیعت الهام گرفته است و طرحی شبیه به یک ردیف نیزار انبوه دارد در مقابل مقاومت حفاظ روی دیوار در مقابله با ورود دزدان و افراد متجاوز میباشداگر ترس از سرقت و گربه های ولگرد که ممکن است هر نوع بیماری ای به همراه داشته باشند شما را به ستوه آورده است، وقت آن است که تدبیری کارامد برای این مشکل بیاندیشید. حفاظ می تواند بهترین و ایمن ترین گزینه باشد. حفاظ حتی اجازه نمی دهد موجودات مزاحم وارد محیط حیاط محل زندگی یا کار شما شود چه برسد به اینکه بخواهند وارد محیط ساختمان شوند. در این میان حفاظ نیزار گزینه ای مناسب برای هر گونه محیطی از اداری گرفته تا مسکونی به شمار می رود.

حفاظ نیزار

حفاظ روی دیوار مدل نی زار

در اواخر سال ۱۳۹۴به دلیل رقابت بسیار شدید حفاظ شاخ گوزنی تعداد تولید کنندگان حفاظ به صورت چشمگیر افزایش پیدا کرد . گروه شرکت حفاظ صنعت  با توجه به بازدید های مشاوره ای و شروع به طراحی مدل جدیدی به نام نرده حفاظ نیزار نمود.

نرده حفاظ نیزار

نوعی از نرده روی دیوار برای ایجاد امنیت در ارتفاع بالای ۱ متر با میلگرد ۱۲ با تراکم ۴۵ شاخه از پایین به سمت بالا که در اندازه ۱متر تولید میشود . این نرده حفاظ بیشتر برای ساختمان ها بلند مرتبه اندازه ۱متر تولید میشود سایز اولیه این نرده وزن این حفاظ در ابتدا به ازای هر متر طول ۲۵کیلو گرم بود و بسیار مقاوم و زیبا است.

نوع چیدمان حفاظ نیزار

حفاظ نیزار یا به عبارتی دیگر حفاظ لاله ای به عرض ۱۲سانتی چیده جوشکاری میشود . این نرده حفاظ دقیقا از وسط به طول و عرض قرینه است . این نظم و قاعده عرض را تا ۷۰سانت رساند . دلیل شکل و طراحی خود در بعضی مناطق به مدل حفاظ نی لاله ای شهرت یافته است.

قیمت حفاظ نیزار

حفاظ نیزار و جوش کاری آن

در حفاظ نیزار همان طور که پیش تر ذکر شد، تمام شاخه ها به بدنه ی شاسی جوش می خورند. در نتیجه درست انجام شدن مرحله ی جوش کاری از اهمیت خاصی برخوردار است. لازم است که حفاظ ها به شیوه ای کاملا مقاوم و محکم جوش بخورند تا احتمال جدا شدن آن ها به حداقل برسد. شرکت حفاظ صنعت  برای جوشکاری این دسته حفاظ ها از روش جوشکاری CO2 بهره می برد که تا امروز مقاوم ترین روش جوشکاری محسوب می شود. در این روش خبری از گل جوش نیست و ظاهر آن بسیار تمیز تر از روش جوش کاری معمولی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547